Zatrudnienie agencyjne
You are here:
  1. Home
  2. / Zatrudnienie agencyjne
  3. / Wynajem pracowników

Wynajem pracowników

Zatrudnienie pracowników do pracy tymczasowej i sezonowej. Europa Workintense
Zatrudnienie pracowników do pracy tymczasowej i sezonowej. Europa Workintense

Wynajem pracowników, wynajem siły roboczej do pracy tymczasowej i sezonowej 

Odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych. Zapewniamy wynajem siły roboczej dla firm, które potrzebują jednorazowej pomocy lub zwolnienia z administracji personelu. Znajdziesz wykwalifikowanych pracowników z Europy Wschodniej, którzy będą pracować jako pracownicy rzemiosła, technicznych, manualnych, serwisowych, informatycznych, administracyjnych i innych prac.

Zatrudnienie pracowników Workintense do pracy tymczasowej i sezonowej

Czy masz przed sobą jednorazową umowę, projekt wpływowy lub pracę sezonową i czy rozwiązujesz problem niedoboru siły roboczej? Zatrudnienie pracowników z Workintense zmniejszy Twoje zdolności HR, a jednocześnie zapewni wystarczającą liczbę wykwalifikowanych pracowników do twojego projektu. Zorganizujemy dla Ciebie międzynarodowe zatrudnienie siły roboczej, dzięki czemu będziesz mieć wystarczającą liczbę pracowników bez obciążania swoich możliwości.

Nasza baza danych zawiera wykwalifikowanych pracowników z różnych branż i sektorów usługowych. Zapewniamy naszym klientom doświadczonych pracowników, których osobiście oceniamy i starannie dobieramy do każdego projektu.

Koncentrujemy się głównie na zapewnianiu pracowników fizycznych - zapewniamy wykwalifikowanych pracowników i pracowników wykonujących zawody rzemieślnicze, techniczne, ręczne, serwisowe i administracyjne. Jednocześnie jesteśmy w stanie zatrudnić profesjonalną siłę roboczą do każdego zawodu, w tym specjalistów IT, pracowników administracyjnych i biurowych lub personelu medycznego, logistyki, operatora magazynu logistycznego, narzędziowca, spawacza, elektryka i wielu innych. Całą listę zawodów można obejrzeć tutaj.

 

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.