Zatrudnienie agencyjne
You are here:
  1. Home
  2. / Zatrudnienie agencyjne
  3. / Tymczasowe oddelegowanie personelu

Tymczasowe przedzielenie pracowników

Tymczasowe oddelegowanie pracowników. Europa Workintense
Tymczasowe oddelegowanie pracowników. Europa Workintense

Personel tymczasowy usunie obecny niedobór siły roboczej 

Odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych. Dzięki usłudze tymczasowych przedzieleń zapewniamy firmom pomoc naszych pracowników w zakresie wymaganych kwalifikacji do pracy na oddziałach i sezonowych. Znajdziesz pracowników z Europy Wschodniej, którzy będą pracować jako pracownicy rzemioslanych, technicznych, manualnych, usługowych, informatycznych, administracyjnych i innych prac.

W czym pomaże Ci zatrudnienie pracowników tymczasowych?

W ramach usługi zleceń tymczasowych pracownik agencji zapewni ci kwalifikacje, które określisz na określony czas. Wybierzemy najbardziej odpowiedniego kandydata dla Ciebie zgodnie z Twoimi wymaganiami, który będzie pracował dla Ciebie zgodnie z Twoimi wewnętrznymi wytycznymi, ale zostanie zatrudniony przez naszą agencję. Uwolni Ciebie od obciążeń administracyjnych i finansowych oraz od konieczności kontaktowania się z władzami. Zaoszczędzi Ci to czasu na znalezienie odpowiedniego kandydata, martwiąc się o zatrudnienie głównego pracownika, niezbędną administrację i przetwarzanie wynagrodzeń i opłat.

Korzyści z usługi tymczasowe przedzielenie

Tymczasowe przedzielenie jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które mogą elastycznie wykorzystywać swoją siłę roboczą. Nie musisz zatrudniać nowych pracowników do żadnych nadzwyczajnych lub sezonowych projektów. Personel tymczasowy jest jednym ze sposobów zaradzenia sytuacji przejściowych braków siły roboczej. Jakie są inne zalety tej usługi?

  • wybierzemy najbardziej odpowiednich kandydatów dla Ciebie
  • przeprowadzimy dla Ciebie harmonogram płac i personelu
  • zaoszczędzisz koszty płac i koszty prawne
  • zapewnimy całą administrację i niezbędną do współpracy z władzami

Tymczasowe przedzielenie personelu jako rozwiązanie przedłużające okres próbny

Kolejną niekwestionowaną zaletą usługi zleceń tymczasowych jest nasz program Wypróbuj. Jeśli szukasz w przyszłości nowych stałych pracowników, ale ustawowy okres próbny jest zbyt krótki, aby przetestować nowego pracownika, tymczasowe zlecenie jest legalnym sposobem na zaradzenie tej sytuacji. Zawrzyj z nami umowę na tymczasowe przydzielenie pracownika na z góry określony czas, a następnie możesz zdecydować, czy zatrudnić pracownika w Twojej firmie.

Limity czasowe usługi tymczasowe przedzielenie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami możemy tymczasowo przydzielić pracownika na 12 miesięcy. Po upływie tego okresu umowa może zostać ponownie zawarta na kolejne maksymalnie 12 miesięcy.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.