Zatrudnienie agencyjne
You are here:
  1. Home
  2. / Zatrudnienie agencyjne
  3. / Temporary help

Temporary help

Temporary help. Europa Workintense
Temporary help. Europa Workintense

Odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych. Zapewniamy firmom tymczasową pomoc naszych pracowników w przypadku projektów wpływowych i sezonowych. Znajdziesz wykwalifikowanych pracowników z Europy Wschodniej, którzy będą pracować dla pracowników, rzemiosła, technicznych, manualnych, serwisowych, informatycznych, administracyjnych i innych prac.

Temporary help - rozwiązujemy przejściowe wahania kadrowe firm

Oferujemy pracownikom tymczasową pomoc w zakresie obsługi zamówień nadzwyczajnych, pracy sezonowej lub pokrycia niedoborów siły roboczej w czasie wakacji. Nie musisz już zajmować się problematyczną rekrutacją, temporary help oszczędza czas i koszty pracy bez obciążania procesów personalnych. Będziemy tymczasowo pożyczać ci naszych pracowników zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami na uzgodniony okres, a ty rozwiążesz niedobór siły roboczej.

Zalety formy współpracy temporary help

  • nasi pracownicy pozostają na liście pracowników naszej firmy
  • zero kosztów dzięki zarządzaniu personálem

Podczas współpracy jesteśmy odpowiedzialni za zapewniany przez nas personel i zapewniamy całą listę płac. Ponownie wystawiamy faktury za pracę tych pracowników, a Ty nadzorujesz wykonywanie zadań tak, jakby byli Twoimi pracownikami. Oszczędza to czas, pieniądze i pojemność.

Gdy doceniasz usługę Temporary help

  • Obejmujący pracę sezonową, w której brakuje pracowników
  • Łączenie okresu wakacyjnego
  • Tymczasowy wzrost pracy nad umowami nadzwyczajnymi

Jak działa usługa temporary help?

Skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie z jednym z naszych konsultantów. W oparciu o życzenia i wymagania wybieramy najbardziej odpowiednich kandydatów na wymagane stanowiska. Wybrani pracownicy przeprowadzą się do twojego projektu na uzgodniony okres czasu, ale pozostaną zatrudnieni przez naszą firmę, co bardzo Cię martwi. Za każdego pracownika płacimy wszystkie prawne płatności (podatki, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, ustawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej).

Agencja rekrutacyjna Europa Workintense ma wszystkie odpowiednie uprawnienia do świadczenia tej usługi.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.