HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Rekrutacja
  4. / Rekrutacja - wybór pracowników

Rekrutacja. Profesjonalny wybór pracowników

Rekrutacja. Profesjonalny wybór pracowników. Europa Workintense
Rekrutacja. Profesjonalny wybór pracowników. Europa Workintense

Czy jesteś zainteresowany procesem wyboru pracowników i rekrutacji? Nasi eksperci spełnią wszystkie Twoje wymagania przy wyborze pracowników, profesjonalnie i terminowo.

Wyszukiwanie i wybór pracowników w rękach eksperta

Znalezienie i wybór pracowników jest czasochłonnym procesem. W dzisiejszych czasach trzeba być stale na straży, w przeciwnym razie nawet firmy odnoszące największe sukcesy mogą doświadczyć spadku działalności firmy. Najlepszym sposobem na zwiększenie lojalności pracowników jest konsultacja strategii rekrutacji z ekspertami. Kontakt z agencją rekrutacyjną jest najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach.

Wybór pracowników

Firma rekrutacyjna EuropaWorkintense oferuje wyszukiwanie i selekcję pracowników. Dla rekrutacji korzystamy z naszej szerokiej bazy kandydatów. Stale powiększająca się baza danych zawiera aktualne CV potencjalnych pracowników specjalizujących się w różnych zawodach. Wybór odpowiednich pracowników polega na tym, że przeprowadzamy osobiste rozmowy kwalifikacyjne i testy pracowników, weryfikujemy ich referencje i udzielamy kandydatom informacji na temat warunków pracy na określonych stanowiskach.

Gdy potrzebna jest masowa rekrutacja – MASS RECRUITMENT:

Rozwijające się firmy, rosnąca sezonowa sprzedaż i rotacja personelu wymagają masowej rekrutacji.

Rekrutujemy na różne stanowiska:

  • kwalifikowani oraz niekwalifikowani pracownicy
  • zorganizowana grupa pracowników z liderem grupy
  • eksperci
  • pracownicy przemysłowi (motoryzacja, elektrotechnika, logistyka, żywność, budownictwo, inżynieria)
  • sektory usług (hotel, biznes, supermarkety, opieka zdrowotna)

Za pośrednictwem naszych oddziałów możesz zamówić masową rekrutację w dowolnym miejscu w Czechach. Długie lata udanej pracy pozwalają nam obecnie analizować sytuację na rynku pracy. W rezultacie oferujemy naszym klientom specjalnie zdefiniowane strategie wyboru pracowników oraz skuteczną kampanię reklamową.

Skuteczność i bezpieczeństwo rekrutacji z EUROPA WORKINTENSE:

Szeroka oferta usług i różnorodne sposoby poszukiwania pracowników pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym wymaganiom naszych klientów. Poszukujemy tylko najbardziej odpowiednich kandydatów na wymagane stanowiska.

Pomyślna realizacja naszych projektów jest wynikiem zaufania współpracy i wysokich kwalifikacji ekspertów firmy rekrutacyjnej Europa Workintense.

Szanujemy potrzeby każdego Klienta, dlatego jesteśmy w stanie szybko i skutecznie znaleźć niezbędny personel dla Twojej firmy.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.