Zatrudnienie agencyjne
You are here:
  1. Home
  2. / Zatrudnienie agencyjne
  3. / Pracownicy tymczasowi i pracownicy pomocnicze

Pracownicy tymczasowi i pracownicy pomocnicze do krótkoterminowej pomocy dla Twojej firmy

Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy. Europa Workintense
Brigádníci a pomocné práce na krátkodobou výpomoc do vaší firmy. Europa Workintense

Firma Europa Workintense zapewni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych oraz pomoc tymczasową dla Twojej firmy w formie pracy agencyjnej. Jesteśmy w stanie sprostać bardzo wymagającym wymaganiom w zakresie wiedzy specjalistycznej i terminu wykonanej pracy.

Pracownicy tymczasowi i pomocnicze prace budowlane

Każdy oferowany pracownik jest starannie wybierany przez nasz zespół personelu. Gwarantujemy jego rzetelność, kwalifikacje i szacunek dla Ciebie oraz terminy. Dostarczani przez nas pracownicy tymczasowi pomogą Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i administrację.

Pracownicy tymczasowi z doświadczeniem branżowym

Zapewnimy pracowników tymczasowych do prac pomocniczych w przemyśle spożywczym, inżynieryjnym, elektrycznym, motoryzacyjnym i meblarskim lub tekstylnym. Pośredniczymy również w pracach pomocniczych w rolnictwie.

Pracownicy tymczasowi w rzemiośle zawodowym

Wybierz wykwalifikowanych pracowników i prace krótkoterminowe spośród naszych spawaczy, murarzy, tokarek, ślusarzy, malarzy i pracowników tymczasowych w celu uzyskania dalszej profesjonalnej pomocy.

Inni pracownicy tymczasowi i prace pomocnicze

Zapewnimy również innym wykwalifikowanym pracownikom częściową pracę pomocniczą. Operator magazynu logistycznego, operator logistyczny, operator linii produkcyjnej, kierowca wózka widłowego, prasa do belowania, producent narzędzi, nastawnik CNC lub pomocniczy personel sprzątający mogą natychmiast wejść do Twojej firmy. Zapewnimy również pracowników tymczasowych do zawodów pielęgniarskich, wśród naszych pracowników znajdziesz również wykwalifikowanych opiekunów.

Dlaczego warto wybrać krótkoterminowe prace w niepełnym wymiarze godzin?

Jednorazowa praca tymczasowa znacznie odciąży działalność Twojej firmy, elastycznie uzupełniając siłę roboczą, na przykład w godzinach szczytu, krótkoterminowych projektów lub wakacji. Możesz natychmiast uzyskać pomoc tymczasową i możesz polegać na ich wiedzy specjalistycznej, którą sami badamy. Ponadto pracownicy pozostają zatrudnieni w naszej firmie, co oznacza, że stracisz pracę z kwestiami administracyjnymi i personalnymi, w tym zatrudnieniem cudzoziemców.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.