Zatrudnienie agencyjne
You are here:
 1. Home
 2. / Zatrudnienie agencyjne
 3. / Personel agencji

Personel agencji

Personel agencji - pracownicy tymczasowi i sezonowi. Europa Workintense
Personel agencji - pracownicy tymczasowi i sezonowi. Europa Workintense

Personel agencji - pracownicy tymczasowi i sezonowi

Odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych. Nasi pracownicy agencji udzielają tymczasowej pomocy firmom przy projektach oddziaływujących i sezonowych. Znajdziesz wykwalifikowanych pracowników agencji z Europy Wschodniej, którzy będą pracować jako pracownicy rzemiosła, technicznych, manualnych, serwisowych, informatycznych, administracyjnych i innych prac.

Pracownicy agencyjni jako rozwiązanie dla projektów oddziaływania

Potrzebujesz wzmocnić swoje zdolności kadrowe na czas określony i nie masz czasu rekrutować bezpośrednio? Personel agencji może być właściwym rozwiązaniem podobnej sytuacji. Unikaj długich procesów rekrutacyjnych i wzmocnij swój zespół dzięki wybranemu personelowi agencji.

Zatrudnienie w agencji to zasadniczo zatrudnienie siły roboczej, w którym tymczasowo przydzielimy własnego pracownika do wybranego projektu zgodnie z wcześniej określonymi kwalifikacjami.

Pracownicy agencyjni będą tymczasowo wypełniać wakaty, szczególnie w przypadku projektów wpływowych, sezonowych lub awaryjnych. Pozostają w związku z naszą agencją w zakresie prawa pracy, ale w stosunku do Ciebie działają jako pracownicy Twojej firmy.

Korzyści z korzystania z pracowników agencyjnych

 • oszczędność czasu i kosztów w procesie rekrutuji
 • oszczędności w administracji kadrowo-płacowej
 • dostęp do określonych pracowników zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami
 • natychmiastowa wymiana w przypadku niezadowolenia z wydajności

Główną zaletą zatrudnienia agencyjnego jest elastyczność. Pracownicy agencyjni stanowią szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu niedoborów siły roboczej, szczególnie w przypadku awarii, sezonowych lub nadzwyczajnych umów. Personel agencji oszczędza koszty procesu rekrutacji.

Personel agencji jest przydatny, gdy

 • szukasz wsparcia personelu dla prac sezonowych
 • poszukujesz tymczasowej pomocy na urlop macierzyński
 • musisz wzmocnić obsadę projektów kryzysowych

Jak działa agencja pośrednictwa pracy?

Na początku współpracy określisz niezbędne kwalifikacje, które pracownicy agencji powinni spełniać. Następnie wybierzemy pracowników agencji spełniających specyfikację. Zawrzemy umowy o pracę z wybranymi pracownikami i uzgodnimy przebieg, formę i intensywność pracy w Twojej firmie. Następnie traktujesz pracownika agencji jak każdego innego pracownika w swoich szeregach.

Zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi przepisami i administracją dla cudzoziemców.

Agencja pośrednictwa pracy obejmuje

 • Znajdowanie i przydzielenie wybranego pracownika w określonym kasie
 • Administracja kadr i płac

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.