Zatrudnienie agencyjne
You are here:
  1. Home
  2. / Zatrudnienie agencyjne

Zatrudnienie agencyjne

Zatrudnienie agencyjne. Europa WORKINTENSE
Zatrudnienie agencyjne. Europa WORKINTENSE

Agencyjne zatrudnienie obcokrajowców - zatrudnianie pracowników do krótkoterminowej i sezonowej pomocy

Odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych. Za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy zapewniamy firmom tymczasową pomoc przy projektach oddziaływujących i sezonowych. Znajdziesz wykwalifikowanych osób agencji z Europy Wschodniej, którzy pozostaną pracownikami różnych sektorów, zwłaszcza, rzemiosła, technicznych, manualnych, serwisowych, informatycznych, administracyjnych i innych prac.

Zatrudnienie agencyjne rozwiąże Twoją obecną bazę pracowników

Czy czeka Cię niezwykły projekt, sezonowa praca lub okres wakacyjny i czy wiesz, że potrzebujesz nowej siły roboczej na krótki okres czasu? Pozbądź się nieprzyjemnych kosztów administracyjnych i osobowych i skorzystaj z agencji pośrednictwa pracy. Unikaj długich procesów rekrutacyjnych, oszczędzaj pieniądze i upewnij się, że nowy personel ma wystarczające umiejętności i doświadczenie. W ramach zatrudnienia agencyjnego regularnie sprawdzamy naszych pracowników, dlatego zawsze dopasujemy wybranych pracowników do Twojego projektu.

Zatrudnienie obcokrajowców pozwoli zaoszczędzić koszty osobowe Twojej firmy

Nasza agencja łączy czeskie i słowackie firmy z wykwalifikowanymi pracownikami z Europy Wschodniej, zwłaszcza z Ukrainy. Dostosowujemy odpowiednich pracowników do profilu twoich ofert pracy i nadzorujemy niezbędne kwalifikacje i wszystkie niezbędne zezwolenia zgodnie z ustawą o pracy. Zatrudnienie obcokrajowców przez agencje pozwoli Ci zaoszczędzić wiele obciążeń administracyjnych związanych z zatrudnieniem obcokrajowców, co w przypadku tej usługi w pełni zapewnia nasza firma. Ponadto zaoszczędzisz wiele kosztów rekrutacji, kosztów związanych z procesem, który wykonujemy na co dzień i możesz zaoszczędzić koszty.

Oferty usług agencji pośrednictwa pracy

Oferujemy kilka modeli współpracy w ramach pośrednictwa zatrudnienia cudzoziemców. Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom projektowym.

Dlaczego warto skorzystać z usługi zatrudnienia cudzoziemców

  • oszczędzaj czas i koszty w procesie rekrutuji
  • uratujesz swoje obawy związane z zarządzaniem zatrudnieniem cudzoziemców
  • pożyczać pracowników zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami
  • w przypadku niezadowolenia z wyników pracownika zapewnimy natychmiastowe odszkodowanie.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.