Przejdź do treści

Tymczasowe przedzielenie pracowników

Read time: 3 minuty
Tymczasowe oddelegowanie pracowników. Europa Workintense
Tymczasowe oddelegowanie pracowników. Europa Workintense

Personel tymczasowy usunie obecny niedobór siły roboczej 

Odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych. Dzięki usłudze tymczasowych przedzieleń zapewniamy firmom pomoc naszych pracowników w zakresie wymaganych kwalifikacji do pracy na oddziałach i sezonowych. Znajdziesz pracowników z Europy Wschodniej, którzy będą pracować jako pracownicy rzemioslanych, technicznych, manualnych, usługowych, informatycznych, administracyjnych i innych prac.

W czym pomaże Ci zatrudnienie pracowników tymczasowych?

W ramach usługi zleceń tymczasowych pracownik agencji zapewni ci kwalifikacje, które określisz na określony czas. Wybierzemy najbardziej odpowiedniego kandydata dla Ciebie zgodnie z Twoimi wymaganiami, który będzie pracował dla Ciebie zgodnie z Twoimi wewnętrznymi wytycznymi, ale zostanie zatrudniony przez naszą agencję. Uwolni Ciebie od obciążeń administracyjnych i finansowych oraz od konieczności kontaktowania się z władzami. Zaoszczędzi Ci to czasu na znalezienie odpowiedniego kandydata, martwiąc się o zatrudnienie głównego pracownika, niezbędną administrację i przetwarzanie wynagrodzeń i opłat.

Korzyści z usługi tymczasowe przedzielenie

Tymczasowe przedzielenie jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które mogą elastycznie wykorzystywać swoją siłę roboczą. Nie musisz zatrudniać nowych pracowników do żadnych nadzwyczajnych lub sezonowych projektów. Personel tymczasowy jest jednym ze sposobów zaradzenia sytuacji przejściowych braków siły roboczej. Jakie są inne zalety tej usługi?

  • wybierzemy najbardziej odpowiednich kandydatów dla Ciebie
  • przeprowadzimy dla Ciebie harmonogram płac i personelu
  • zaoszczędzisz koszty płac i koszty prawne
  • zapewnimy całą administrację i niezbędną do współpracy z władzami

Tymczasowe przedzielenie personelu jako rozwiązanie przedłużające okres próbny

Kolejną niekwestionowaną zaletą usługi zleceń tymczasowych jest nasz program Wypróbuj. Jeśli szukasz w przyszłości nowych stałych pracowników, ale ustawowy okres próbny jest zbyt krótki, aby przetestować nowego pracownika, tymczasowe zlecenie jest legalnym sposobem na zaradzenie tej sytuacji. Zawrzyj z nami umowę na tymczasowe przydzielenie pracownika na z góry określony czas, a następnie możesz zdecydować, czy zatrudnić pracownika w Twojej firmie.

Limity czasowe usługi tymczasowe przedzielenie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami możemy tymczasowo przydzielić pracownika na 12 miesięcy. Po upływie tego okresu umowa może zostać ponownie zawarta na kolejne maksymalnie 12 miesięcy.

Zatrudnienie agencyjne

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“