Przejdź do treści

Pracownicy tymczasowi i pracownicy pomocnicze do krótkoterminowej pomocy dla Twojej firmy

Read time: 3 minuty
Pracownicy tymczasowi i pracownicy pomocnicze do krótkoterminowej pomocy dla Twojej firmy
Pracownicy tymczasowi i pracownicy pomocnicze do krótkoterminowej pomocy dla Twojej firmy

Firma Europa Workintense zapewni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych oraz pomoc tymczasową dla Twojej firmy w formie pracy agencyjnej. Jesteśmy w stanie sprostać bardzo wymagającym wymaganiom w zakresie wiedzy specjalistycznej i terminu wykonanej pracy.

Pracownicy tymczasowi i pomocnicze prace budowlane

Każdy oferowany pracownik jest starannie wybierany przez nasz zespół personelu. Gwarantujemy jego rzetelność, kwalifikacje i szacunek dla Ciebie oraz terminy. Dostarczani przez nas pracownicy tymczasowi pomogą Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i administrację.

Pracownicy tymczasowi z doświadczeniem branżowym

Zapewnimy pracowników tymczasowych do prac pomocniczych w przemyśle spożywczym, inżynieryjnym, elektrycznym, motoryzacyjnym i meblarskim lub tekstylnym. Pośredniczymy również w pracach pomocniczych w rolnictwie.

Pracownicy tymczasowi w rzemiośle zawodowym

Wybierz wykwalifikowanych pracowników i prace krótkoterminowe spośród naszych spawaczy, murarzy, tokarek, ślusarzy, malarzy i pracowników tymczasowych w celu uzyskania dalszej profesjonalnej pomocy.

Inni pracownicy tymczasowi i prace pomocnicze

Zapewnimy również innym wykwalifikowanym pracownikom częściową pracę pomocniczą. Operator magazynu logistycznego, operator logistyczny, operator linii produkcyjnej, kierowca wózka widłowego, prasa do belowania, producent narzędzi, nastawnik CNC lub pomocniczy personel sprzątający mogą natychmiast wejść do Twojej firmy. Zapewnimy również pracowników tymczasowych do zawodów pielęgniarskich, wśród naszych pracowników znajdziesz również wykwalifikowanych opiekunów.

Dlaczego warto wybrać krótkoterminowe prace w niepełnym wymiarze godzin?

Jednorazowa praca tymczasowa znacznie odciąży działalność Twojej firmy, elastycznie uzupełniając siłę roboczą, na przykład w godzinach szczytu, krótkoterminowych projektów lub wakacji. Możesz natychmiast uzyskać pomoc tymczasową i możesz polegać na ich wiedzy specjalistycznej, którą sami badamy. Ponadto pracownicy pozostają zatrudnieni w naszej firmie, co oznacza, że stracisz pracę z kwestiami administracyjnymi i personalnymi, w tym zatrudnieniem cudzoziemców.

Zatrudnienie agencyjne

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“