Przejdź do treści

Personel agencji

Read time: 3 minuty
Personel agencji - pracownicy tymczasowi i sezonowi. Europa Workintense
Personel agencji - pracownicy tymczasowi i sezonowi. Europa Workintense

Personel agencji - pracownicy tymczasowi i sezonowi

Odpowiadamy na potrzeby klientów w zakresie procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych. Nasi pracownicy agencji udzielają tymczasowej pomocy firmom przy projektach oddziaływujących i sezonowych. Znajdziesz wykwalifikowanych pracowników agencji z Europy Wschodniej, którzy będą pracować jako pracownicy rzemiosła, technicznych, manualnych, serwisowych, informatycznych, administracyjnych i innych prac.

Pracownicy agencyjni jako rozwiązanie dla projektów oddziaływania

Potrzebujesz wzmocnić swoje zdolności kadrowe na czas określony i nie masz czasu rekrutować bezpośrednio? Personel agencji może być właściwym rozwiązaniem podobnej sytuacji. Unikaj długich procesów rekrutacyjnych i wzmocnij swój zespół dzięki wybranemu personelowi agencji.

Zatrudnienie w agencji to zasadniczo zatrudnienie siły roboczej, w którym tymczasowo przydzielimy własnego pracownika do wybranego projektu zgodnie z wcześniej określonymi kwalifikacjami.

Pracownicy agencyjni będą tymczasowo wypełniać wakaty, szczególnie w przypadku projektów wpływowych, sezonowych lub awaryjnych. Pozostają w związku z naszą agencją w zakresie prawa pracy, ale w stosunku do Ciebie działają jako pracownicy Twojej firmy.

Korzyści z korzystania z pracowników agencyjnych

  • oszczędność czasu i kosztów w procesie rekrutuji
  • oszczędności w administracji kadrowo-płacowej
  • dostęp do określonych pracowników zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami
  • natychmiastowa wymiana w przypadku niezadowolenia z wydajności

Główną zaletą zatrudnienia agencyjnego jest elastyczność. Pracownicy agencyjni stanowią szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu niedoborów siły roboczej, szczególnie w przypadku awarii, sezonowych lub nadzwyczajnych umów. Personel agencji oszczędza koszty procesu rekrutacji.

Personel agencji jest przydatny, gdy

  • szukasz wsparcia personelu dla prac sezonowych
  • poszukujesz tymczasowej pomocy na urlop macierzyński
  • musisz wzmocnić obsadę projektów kryzysowych

Jak działa agencja pośrednictwa pracy?

Na początku współpracy określisz niezbędne kwalifikacje, które pracownicy agencji powinni spełniać. Następnie wybierzemy pracowników agencji spełniających specyfikację. Zawrzemy umowy o pracę z wybranymi pracownikami i uzgodnimy przebieg, formę i intensywność pracy w Twojej firmie. Następnie traktujesz pracownika agencji jak każdego innego pracownika w swoich szeregach.

Zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi przepisami i administracją dla cudzoziemców.

Agencja pośrednictwa pracy obejmuje

  • Znajdowanie i przydzielenie wybranego pracownika w określonym kasie
  • Administracja kadr i płac
Zatrudnienie agencyjne

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“