Przejdź do treści

Leasing pracowniczy

Read time: 3 minuty
Leasing pracowniczy - skupiamy się na pracownikach z Europy Wschodniej, głównie z Ukrainy. Europa WORKINTENSE
Leasing pracowniczy - skupiamy się na pracownikach z Europy Wschodniej, głównie z Ukrainy. Europa WORKINTENSE

Leasing pracowniczy. Siła robocza - zatrudniamy pracowników

Agencja rekrutacyjna Europa Workintense prowadzi usługę leasingu racowniczego w celu zapewnienia stabilnego personelu agencji przy minimalnym obrocie, personelu sezonowego, pracowników tymczasowych, tymczasowej pomocy, po prostu zatrudniania pracowników, siły roboczej. W formie usługi leasingu pracowniczego Europa Workintense zapewnia wynajem siły roboczej, który jest odpowiedni do wykonania określonego zadania w operacji klienta.

 

Leasing pracowniczy dla pracodawców

Jedną z kluczowych działań firmy rekrutacyjnej Europa Workintense jest usługa leasingu pracowniczego. Dzięki naszej obszernej bazie danych stałych i potencjalnych pracowników jesteśmy w stanie zapewnić długoterminowy i krótkoterminowy wynajem pracowników, siły roboczej. Pomaga nam to również elastycznie usuwać pojawiające się przeszkody.

Zgodnie z prawem koncentrujemy się na wynajmie międzynarodowym, świadcząc usługi leasingu pracowniczego,  siły roboczej składającej się ze stałych rezydentów krajowych i zagranicznych lub

obywateków  Unii Europejskiej.

W ciągu wielu lat naszej udanej działalności zgromadziliśmy znaczną wiedzę fachową z różnych branż.

Dla tych branż oferujemy również wykwalifikowany personel, którego umowy są prawnie traktowane i z którym zrealizowaliśmy już wiele różnych projektów.

 

Siła robocza z różnych branż

Europa Workintenses wraz ze spółkami zależnymi w różnych krajach Europy Środkowej i Wschodniej działa z rozległą bazą zasobów ludzkich. Nasz potencjał składa się z kilku tysięcy pracowników zaangażowanych w działalność gospodarczą - procesy produkcyjne w sektorach technicznym, administracyjnym, menedżerskim, rzemieślniczym i manualnym.

To pozwala nam elastycznie organizować międzynarodowe zatrudnienie siły roboczej zarówno w perspektywie długoterminowej, jak i w perspektywie krótkoterminowej, i operacyjnie rozwiązać problem niedoborów kadrowych na konkretnych projektach.

Dostarczamy najcenniejsze rzeczy do procesu produkcyjnego naszego partnera - zatrudnianie pracowników, którzy są nie tylko pracowici, ale także zmotywowani - co wyraża się po prostu motto:

WORKINTENSE BRINGS PROGRESS – PROWADZIMY POSTĘP.

Firma rekrutacyjna Europa Workintense posiada wszystkie odpowiednie pozwolenia, aby zapewnić tę usługę.

Zatrudnienie agencyjne
Labor leasing - We focus on workers in Eastern Europe, mainly from Ukraine. Europe WORKINTENSE

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“