Przejdź do treści

Wartości i cele Europa Workintense - agencji pracy, która zajmuje się całą administracją za Ciebie

Read time: 3 minuty
Cele, strategie i wartości firmy
Cele, strategie i wartości firmy

Agencja pracy Europa Workintense zapewnia swoim klientom personel o wszystkich kwalifikacjach. Możemy zapewnić wykwalifikowanych specjalistów we wszystkich sektorach, od produkcji, logistyki, usług po procesy administracyjne i zarządzania. Mamy duże doświadczenie w rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej i jesteśmy w stanie zapewnić wizy pracownicze obywatelom spoza UE.

Główne filary agencji pracy Europa Workintense

  • Pracownicy firmy, którzy zawsze chętnie się tobą zajmie
  • Zadowoleni klienci, którzy zwracają się do naszej agencji zatrudnienia
  • Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata udanej praktyki

Nasze cele

Jesteśmy agencją pracy i staramy się, aby praca była jak najłatwiejsza dla osób fizycznych i firm bezpośrednio. Zaspokajamy wszystkie potrzeby naszych klientów, niezależnie od tego, czy są to firmy zajmujące się niedoborami siły roboczej, czy pracownicy poszukujący pracy w Unii Europejskiej. Chcemy połączyć rynki pracy w Europie Zachodniej, Środkowej i Wschodniej. Dlatego koncentrujemy się na pracownikach z Europy Wschodniej, zwłaszcza na Ukrainie, gdzie znajdują się nasze główne centra rekrutacyjne.

Nasze zasady

Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Agencja pracy Europa Workintense ściśle przestrzega następujących zasad:

  • Zapewniamy firmom pracowity personel. W rezultacie wraca do nas i możemy osiągnąć nasze cele.
  • Stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu. Dlatego procesy przekwalifikowania pracowników odbywają się w regularnych odstępach czasu i jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia i rozszerzania naszych usług.
  • Współpracujemy wyłącznie ze stabilnymi gospodarczo, solidnymi i pozytywnymi firmami. Nie wchodzimy w relacje umowne z firmami, których celem jest minimalizacja kosztów personelu lub prowadzenie polityki dotyczącej nadużyć w pracy.
  • Zapewniamy wszystkim naszym pracownikom odpowiedni poziom życia. Dzięki temu mamy szeroką gamę wykwalifikowanych pracowników.

Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów. Skorzystaj również z usług agencji pośrednictwa pracy.

 

WORKINTENSE o firmie

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“