Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Home
  2. / Rzeźnik w produkcji mięsa. Praca w Pradze. Wizy pracownicze dla cudzoziemców

Rzeźnik w produkcji mięsa. Praca w Pradze. Wizy pracownicze dla cudzoziemców

Oddział:

Czas pracy:

Oferta pracy z zakwaterowaniem. Wynagrodzenie od 33 000 CZK do 45 000 CZK + premie. Możliwe są zaliczki. Kupony na posiłki, 20 dni urlopu. Zapewniamy odzież roboczą

Warunki finansowe:

  • początkowe wynagrodzenie rzeźnika od 33 000 CZK według doświadczenia z możliwością wzrostu płac do 45 000 CZK;
  • wynagrodzenie dodatkowe (praca w zmiane nocną, nadgodziny, weekendy, święta), za pracę w chłodni;
  • 20 dni urlopu;
  • zapewniamy odzież a obuje robocze;
  • zapewniamy mieszkanie (cena około 4 500 CZK/miesiąc).

Przyszłemu pracownikowi oferujemy:

  • oferta pracy w Pradze (Modletice);
  • zapewnimy cudzoziemcom legalną pracę w Czechach poprzez uzyskanie karty pobytu lub zezwolenia na pracę i wizy pracowniczej;
  • miejsce pracy: Modletice, Praha-východ, Středočeský kraj, Česko;
  • praca z zakwaterowaniem w Pradze-Wschód;
  • zapewniamy szkolenie stanowiskowe, rozwój kariery;
  • zapewniamy potwierdzenie zakwaterowania, które jest niezbędne do zapewnienia tymczasowego pobytu cudzoziemcom, którzy już mają stałe miejsce zamieszkania lub obywatelstwo UE;
  • oferujemy umowę o działalności zawodowej i po uwzględnieniu, możliwości zawarcia zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin - z trzymiesięcznym okresem próbnym;
  • zacząć pracę na stanowisku rzeźnika mośna natychmiast lub w ustalonym terminie.

Opis stanowiska:

  • krojenie mięsa;
  • przetwórstwo mięsne;
  • sprzątanie miejsca pracy;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Od przyszłych pracowników wymagamy:

  • doświadczenie zawodowe min.6 lat – warunek konieczny;
  • ważna książeczka sanepidowska (również możliwość do zrobienia podczas wstępnego badania lekarskiego);
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym (rano i po południu);
  • gotowość do pracy w chłodni;
  • sprawność fizyczną, umiejętność, niezawodność;
  • niekaralność.

Wyżywienie:

  • kantyna na teritorium pracy.

Harmonogram pracy:

  • praca w trybie dwuzmianowej (rano i po południu);
  • Pon. - Pt, 8 godz./dziennie;
  • możliwość pracy w Soboty.

Kontakt:

  • Belokonenko Daria
  • tel: +420 720 976 917
  • viber: +420 720 976 917
  • email: d.belokonenko@workintense.eu
  • skype: Dasha Workintense