Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Home
  2. / Rzeźnik. Praca w Czechach, niedaleko od Pragi

Rzeźnik. Praca w Czechach, niedaleko od Pragi

Czas pracy:

Możliwe są szkolenia.Pogodzinna opłata - 150 CZK/godz. Średnie zarobki 35 000 CZK/miesiąc. Zapewniamy zakwaterowanie oraz odzież roboczą. Możliwe są zaliczki. Wizowe wsparcie

Obowiązki zawodowe

  • rozbiór mięsa: odkostnianie tusz i części tusz bydła wszelkiego rodzaju;
  • oddzielenie mięśni, tłuszczu i tkanki łącznej od kości;
  • kontrola jakości mięsa po przyjęciu i przechowywaniu;
  • konserwacja i czyszczenie sprzętu tnącego;
  • przestrzeganie sanitarnych i higienicznych standardów pracy.

Czego wymagamy od potencjalnego pracownika:

  • min doświadczenie zawodowe jako rzeźnik;
  • możliwość szkolenia na terytorium zakładu produkcjnego;
  • ważna książeczka zdrowia (może być wydana podczas wstępnego badania lekarskiego);
  • aktywne podejście do pracy, odpowiedzialność, pracowitość;
  • zgodność z ustalonymi przepisami bezpieczeństwa i normami technologicznymi;
  • zgodność z normami sanitarnymi i zasadami produkcji;
  • zaświadczenie o niekaralności.

Co oferujemy potencjalnemu pracownikowi

  • wizy pracownicze – pełne wizowe wsparcie;
  • długotrwała praca na terenie Republiki Czeskiej;
  • miejsce pracy – m.Kralupy nad Vltavou (20 km od Pragi);
  • praca na podstawie umowy o pracę z możliwością podpisania umowy o pracę na pełny etat, płacimy za ubezpieczenie medyczne i społeczne (w tym emerytalne);
  • zapewniamy cudzoziemcom oficjalne zatrudnienie w Republice Czeskiej na zasadzie długoterminowej karty pobytu, a także oferujemy zatrudnienie na krótkoterminowe wizy pracowniczej;
  • dostarczamy potwierdzenie o udzieleniu zakwaterowania, niezbędnego do uzyskania zezwolenia na czasowy lub długoterminowy pobyt cudzoziemców w Czechach;
  • zacząć pracę na stanowisku rzeźnika można po rozmowie kwalifikacyjnej.

Warunki finansowe

  • wynagrodzenie 150 CZK/godz.;
  • zarobi średnie 35 000 CZK;
  • zapewniamy mieszkanie;
  • możliwość zaliczek po przepracowanych 5 dniach;
  • odzież robocza;
  • ubiezpieczenia medyczne, socjalne oraz emerytalne.

Wyżywienie:

  • na własny rachunek.

Harmonogram pracy

  • Pon – So;
  • zmiana trwa od 8 do12 godz./dziennie.

Kontakt:

  • DariaBelokonenko
  • Tel.: + 420 720 976 917
  • Viber: + 420 720 976 917
  • E-mail: d.belokonenko@workintense.eu
  • Skype: Dasha Workintense