Elektryk (układanie kabli i sprzętu elektrycznego). Praca w Pradze | WORKINTENSE
Аktuální nabídky práce
You are here:
  1. Home
  2. / Elektryk (układanie kabli i sprzętu elektrycznego). Praca w Pradze

Elektryk (układanie kabli i sprzętu elektrycznego). Praca w Pradze

Czas pracy:

Praca elektrykiem. Wynagrodzenie 160 – 180 CZK/godz., zarobki średnie około 35 000 CZK/mies. Pełne wsparcie wizowe

Warunki finansowe:

  • wynagrodzenie elektryka od 160 - 180 CZK / godzinę;
  • zarobki około 35 000 CZK/mies.;
  • zapewniamy odzież roboczą;
  • wypłata zaliczek za uprzednią umową;
  • zapewniamy zakwaterowanie (cena od 4 000 – 5 000 CZK/mies.).

Co oferujemy potencjalnemu pracownikowi:

  • oficjalne, długoterminowe zatrudnienie w Czechach;
  • pełne wsparcie wizowe ;
  • zapewniamy cudzoziemcom oficjalne zatrudnienie w Republice Czeskiej na zasadzie długoterminowej karty pobytu, a także oferujemy zatrudnienie na krótkoterminowe wizy pracowniczej;
  • praca na podstawie umowy o pracę, możliwość zawarcia umowy o pracę (opłacane są ubezpieczenia medyczne, społeczne i składki emerytalne);
  • stabilna praca z zamieszkaniem w Pradze;
  • dostarczamy potwierdzenie o udzieleniu zakwaterowania, niezbędnego do uzyskania zezwolenia na czasowy lub długoterminowy pobyt cudzoziemców w Czechach;
  • zacząć pracę na stanowisku elektryka można tylko po rozmowie kwalifikacyjnej.

Obowiązki zawodowe

  • instalacja i konserwacja sprzętu elektrycznego na budowach w Pradze i w środkowych Czechach;
  • instalacja i naprawa linii kablowych i przewodów, urządzeń ochronnych w domach i biurach, instalacja gniazd, przełączników, urządzeń oświetleniowych i wyłączników;
  • układanie zasilacza zgodnie z normami i zasadami bezpieczeństwa pracy;
  • diagnostyka wad podczas przeglądów i napraw, odpowiedzialność za ich usunięcie.

Czego wymagamy od potencjalnego pracownika:

  • wykształcenie technichne;
  • doświadczenie pracy na stanowisku elektryka;
  • świadectwo (certyfikat) kwalifikcji elektryka (w przypadku nie istnienia takiego pomagamy z wytworzeniem) - autut;
  • prawo jazdy kat.B - autut;
  • znajomość języka czeskiego - autut;
  • niezależność, odpowiedzialność.

Wyżywienie:

  • na własny rachunek.

Harmonogram pracy:

  • praca w trybie jednozmianowej;
  • Pon. – Pt. po 8 - 12 godz./dziennie;
  • możliwość pracy w weekendy.