Usługi outsourcingowych procesów oraz funkcje
You are here:
  1. Home
  2. / Usługi outsourcingowe
  3. / Usługi logistyczne

Usługi logistyczne. Logistyka produkcyjna

Usługi logistyczne. Logistyka produkcyjna. Europa Workintense
Usługi logistyczne. Logistyka produkcyjna. Europa Workintense

Logistyka produkcyjna i inne usługi logistyczne dostosowane do potrzeb biznesowych

Nasza agencja outsourcingowa oferuje najwyższej jakości usługi logistyczne w dziedzinie nie tylko logistyki produkcyjnej. Zapewniamy naszym klientom płynny przepływ towarów, w tym nowoczesne systemy magazynowe, projektujemy optymalne rozwiązania dla usług logistycznych i szukamy najbardziej wydajnego i opłacalnego rozwiązania.

Oferowane przez nas usługi logistyczne

Logistyka produkcyjna

Zapewnimy Ci pełną organizację i zarządzanie przepływami finansowymi i towarowymi w Twojej produkcji. Częścią usługi logistycznej jest wykorzystanie nowoczesnych technologii i zarządzanie produkcją.

Przechowywanie

Posiadamy duże powierzchnie magazynowe w Czechach i na Ukrainie. Zapewniamy różne rodzaje magazynowania w zależności od segmentu działalności i oczekiwanej długości przechowywania. Usługa logistyczna obejmuje transport między magazynami i dostawami. Magazyny wyposażone są w nowoczesne systemy regałów i urządzenia przeładunkowe.

Logistyka transportu

Przejmiemy za Ciebie kompletny transfer towarów do wyznaczonego miejsca, w określonej ilości i o określonej godzinie. Zaplanujemy planowanie transportu zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Usługa może również obejmować logistykę zwrotną, tj. zapewnienie przepływu zużytych lub odzyskanych produktów od konsumenta.

Outsourcing logistykі

Zapewniamy kontrahentów od ekspertów logistyki produkcyjnej, którzy przejmą dla Ciebie kompletne lub częściowe usługi logistyczne.

Doradztwo w zakresie logistyki

Jeśli nie masz pewności co do wydajności procesów logistycznych w Twojej firmie, chętnie wyślemy Ci jednego z naszych doświadczonych ekspertów logistyki produkcyjnej. Pomoże Ci zoptymalizować procesy logistyczne i, jeśli jesteś zainteresowany, weźmie odpowiedzialność za całkowity lub częściowy transport i przechowywanie Twoich towarów.

Zalety naszej usługi logistycznej

  • duża przestrzeń do przechowywania
  • elastyczny transport
  • outsourcing logistyky
  • logistika produkcyjna

Czy jesteś zainteresowany naszymi usługami logistycznymi? Umów się na spotkanie z jednym z naszych konsultantów, korzystając z poniższego formularza.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.