Przejdź do treści

Usługi logistyczne. Logistyka produkcyjna

Read time: 2 minuty
Usługi logistyczne. Logistyka produkcyjna. Europa Workintense
Usługi logistyczne. Logistyka produkcyjna. Europa Workintense

Logistyka produkcyjna i inne usługi logistyczne dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Nasza agencja outsourcingowa oferuje najwyższej klasy usługi logistyczne nie tylko w zakresie logistyki produkcji. Zapewniamy naszym klientom płynny przepływ towarów, w tym nowoczesne systemy magazynowe, projektujemy optymalne rozwiązania w zakresie usług logistycznych oraz znajdujemy najbardziej efektywne i opłacalne rozwiązania.

Oferowane przez nas usługi logistyczne:

Logistyka produkcji

Zajmujemy się kompleksową organizacją i zarządzaniem przepływami finansowymi i towarowymi w Twojej produkcji w Twoim imieniu. Usługa logistyczna obejmuje wykorzystanie nowoczesnych technologii i zarządzanie produkcją.

Magazynowanie

Posiadamy rozległe zaplecze magazynowe w Czechach i na Ukrainie. Zapewniamy różne rodzaje magazynowania w zależności od segmentu działalności i oczekiwanej długości przechowywania. Usługa logistyczna obejmuje transport między magazynami i dostawę. Magazyny wyposażone są w nowoczesne systemy regałowe i urządzenia przeładunkowe.

Logistyka transportu

Przejmujemy kompletny ruch towarów do określonej lokalizacji, w określonej ilości i w określonym czasie. Zapewniamy planowanie transportu zgodnie z potrzebami firmy. Usługa może również obejmować logistykę zwrotną, tj. zapewnienie przepływu zużytych lub zregenerowanych produktów od konsumenta.

Outsourcing logistyki

Możemy zorganizować przejęcie całości lub części usług logistycznych przez partnerów, którzy są ekspertami w logistyce produkcji.

Doradztwo logistyczne

Jeśli nie masz pewności co do wydajności procesów logistycznych w Twojej firmie, z przyjemnością wyślemy do Ciebie jednego z naszych doświadczonych ekspertów ds. logistyki produkcji. Pomoże on zoptymalizować procesy logistyczne i na życzenie przejmie odpowiedzialność za całościowy lub częściowy transport i magazynowanie towarów.

Korzyści z naszych usług logistycznych

  •  Rozbudowane zaplecze magazynowe
  •  elastyczny transport
  •  outsourcing logistyki
  •  logistyka produkcji

Jesteś zainteresowany naszymi usługami logistycznymi? Umów się na spotkanie biznesowe z jednym z naszych konsultantów korzystając z poniższego formularza.

Usługi outsourcingowych procesów oraz funkcje

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“