Usługi outsourcingowych procesów oraz funkcje
You are here:
  1. Home
  2. / Usługi outsourcingowe
  3. / Outsourcing w przemyśle i motoryzacji

Outsourcing w motoryzacji i przemyśle

Outsourcing w motoryzacji i przemyśle. Europa Workintense
Outsourcing w motoryzacji i przemyśle. Europa Workintense

Outsourcing przemysłowy i motoryzacyjny: wyjątkowe usługi dla właścicieli firm

Zapewniamy realizację jednostek systemowych, procesów i funkcji oraz całkowitą lub częściową produkcję przy znacznej części pracy fizycznej. Współpracujemy w procesach produkcyjnych, logistycznych i technologicznych produkcji i usług. Outsourcing przemysłowy i outsourcing w branży motoryzacyjnej to umowne przeniesienie procesów biznesowych i funkcji produkcyjnych między klientem, naszą firma outsourcingową i jednym z naszych partnerów kontraktowych. Ukierunkowany outsourcing to realizacja zamówienia i konkretne zlecenie z późniejszą implementacją wyniku w operacji Klienta. W ramach usług outsourcingu przemysłowego i outsourcingu motoryzacyjnego oferujemy dzierżawę zdolności produkcyjnych naszych partnerów umownych w celu zapewnienia kompletnych procesów i realizacji zrealizowanych celów. W pełni gwarantujemy ich spełnienie i wdrożenie.

Outsourcing przemysłowy i outsourcing w branży motoryzacyjnej

Naszym głównym celem w dziale „Outsourcing przemysłowy” jest realizacja działań kompletnych jednostek systemowych, procesów produkcyjnych, logistycznych i technologicznych oraz konkretnej pracy ze znacznym udziałem prac ręcznych. Zapewniamy pokrycie procesu podczas sezonowych wahań produkcji. Jesteśmy w stanie optymalizować procesy, dysponować kwalifikowanymi i profesjonalnymi zdolnościami oraz oferować nowe rozwiązania techniczne i profesjonalne. W rezultacie pomagamy naszym Klientom znacznie przyspieszyć cały proces produkcji.

Obszary współpracy w outsourcingu przemysłowym

Outsourcing w branży motoryzacyjnej: formy współpracy

Współpraca w przemyśle motoryzacyjnym i przemysłowym odbywa się w jeden z następujących sposobów:

  1. Zapewnienie własnej zdolności i założenia przedsiębiorstwa. Możemy wykorzystać część procesu produkcyjnego lub cały proces produkcyjny do naszych zdolności produkcyjnych. Zapewnimy współpracę produkcyjną bezpośrednio w działaniu klienta poprzez utworzenie własnego zakładu z interpretacją naszych osiągniętych celów na dalsze działania klienta. Współpracę tę realizujemy w następujących zawodach: pracownicy fizyczni (z kwalifikacjami lub bez), specjaliści techniczni i rzemieślnicy, instruktorzy, informatycy, menedżerowie, administratorzy, serwis.
  2. Umowne przeniesienie jednostek systemowych na nieobciążony rynek pracy. Zapewniamy część produkcji systemu w oparciu o współpracę produkcyjną. Jesteśmy w stanie przenieść jednostkę systemową pracochłonną do pracy na rynku pracy, na którym jest obecnie wystarczająco wykwalifikowanej siły roboczej, szczególnie w regionach Europy Wschodniej. W ten sposób zapewniamy firmom zmotywowany personel do działań operacyjnych. Oferujemy pełną gwarancję na dostarczony produkt lub usługę.

Korzyści ze współpracy z outsourcingiem przemysłowym

Podstawą całej współpracy są nasi pracownicy, których osobiście wybieramy i sprawdzamy. Są to głównie obywatele Ukrainy, krajów UE i innych krajów, którzy mają stałe miejsce zamieszkania lub obywatelstwo w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub wizę.

Oprócz zasobów ludzkich dysponujemy również:

  • Szerokie możliwości produkcyjne i magazynowe w Republice Czeskiej i na Ukrainie
  • Nowoczesne technologie produkcyjne
  • Innowacyjne oprogramowanie
  • Umiejętności zautomatyzować istniejące czynności manualne

Dzięki tym zdolnościom jesteśmy w stanie ujednolicić procesy oraz przekazywać umiejętności i know-how w każdej działalności.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą outsourcingu w branży outsourcingu motoryzacyjnego i przemysłowego? Umów się na spotkanie z jednym z naszych konsultantów, korzystając z poniższego formularza.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.