Przejdź do treści

Outsourcing w logistyce

Read time: 3 minuty
Outsourcing w logistyce. Europa WORKINTENSE
Logistika. Outsourcing v logistice. Europa WORKINTENSE

Outsourcing usług logistycznych i magazynowych zwiększy wydajność i obniży koszty operacyjne

Zapewniamy firmom kompleksowy outsourcing usług logistycznych. Nasza profesjonalna logistyka, bogate doświadczenie i wieloletnie know-how pomogą uprościć lub całkowicie zabezpieczyć przepływ towarów do klientów.

Outsourcing w logistyce: główne zalety

 • Delegacja. Przejmujemy odpowiedzialność za całą logistykę i magazynowanie, dzięki czemu możesz skupić się na swojej podstawowej działalności.
 • Elastyczność. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi partnerami umownymi. Mogą oni pomóc w sytuacjach awaryjnych i sezonowych wahaniach, nie tylko w zakresie magazynowania.
 • Specjalizacja. Zespół dedykowanych pracowników zajmie się logistyką.
 • Oszczędności finansowe. Własna logistyka może być kosztowna dla firm pod względem czasu, potencjału ludzkiego i finansów.
 • Zarządzanie ryzykiem. Outsourcing logistyki pozwala przenieść część ryzyka na zewnętrznych dostawców.

Dlaczego warto wybrać nasze zewnętrzne usługi logistyczne

 • Maksymalna niezawodność. Koncentrujemy się na jakości, wydajności i kładziemy nacisk na elastyczność naszych usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów.
 • Przejrzyste finansowanie. Outsourcing logistyki jest przejrzysty finansowo, a Ty masz natychmiastowy wgląd i dokumentację wszystkich procesów.
 • Nowoczesna technologia. Dzięki naszym zakontraktowanym partnerom możesz polegać na tym, że wszystko odbywa się zgodnie z nowoczesnymi praktykami i przy użyciu najnowszych technologii.

Usługi outsourcingowe w logistyce

 1. Outsourcing składowania
 • przyjęcie towaru (rozładunek, kontrola, załadunek)
 • załadunek i rozładunek towarów z magazynu
 • transport towarów w obrębie magazynu
 1. Outsourcing przewozów
 • wysyłka (kontrola, pakowanie, sortowanie towarów)
 • organizacja przewozów
 • zaopatrzenie linii produkcyjnych i wywóz towarów

Warianty współpracy outsourcingowej w logistyce

 • Zlecenie serwisowe. Podstawowym poziomem współpracy w zakresie outsourcingu logistyki jest zlecenie usługi naszym wyspecjalizowanym partnerom kontraktowym.
 • Przejęcie łańcucha dostaw. Bardziej złożoną formą współpracy w zakresie logistyki jest przejęcie części lub całości łańcucha dostaw, w którym dostarczamy uzgodniony wynik.
 • Kompleksowe wsparcie logistyczne. W tej formie outsourcingu logistyki przejmujemy pełną optymalizację łańcucha logistycznego. Uzgadniamy oczekiwany rezultat, skoordynowany zespół pracowników i wdrożenie, które jest całkowicie pod naszą kontrolą.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą outsourcingu logistyki? Umów się na spotkanie biznesowe z jednym z naszych konsultantów korzystając z poniższego formularza.

Usługi outsourcingowych procesów oraz funkcje

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“