Usługi outsourcingowych procesów oraz funkcje
You are here:
  1. Home
  2. / Usługi outsourcingowe
  3. / Administracja. Outsourcing w administracji

Administracja. Outsourcing w administracji

Administracja. Outsourcing w administracji. Europa WORKINTENSE
Administracja. Outsourcing w administracji. Europa WORKINTENSE

Administracja bez zmartwień

Administracja jest jednym z najmniej popularnych, często całkowicie czasochłonnych aspektów biznesu. Nic więc dziwnego, że firmy wybierają niezależnych pracowników do tego programu. Jednak nie każda firma płaci za utrzymanie własnych pracowników w administracji. Nie tylko z tych powodów warto rozważyć outsourcing administracji.

Możesz powierzyć program administracji wyspecjalizowanym specjalistom, którzy robią to codziennie. Mają przegląd księgowości, znają odpowiednie przepisy, są wydajni, skuteczni, mają doskonałe umiejętności organizacyjne i są doskonale zorientowani w procesach.

Dlaczego warto outsourcingować swoją administrację?

Wiele firm potrzebuje pomocy z częścią nadzwyczajnej administracji, często tylko w krótkich okresach, w zależności od sezonu lub nadzwyczajnych projektów. Dlatego nie jest korzystne posiadanie własnego działu administracyjnego do tego celu. Outsourcing administracji często oferuje lepsze rozwiązania czasowe i ekonomiczne, gwarantuje najlepszą wydajność i umiejętności organizacyjne. Ponadto maksymalną przewagą firm zewnętrznych jest maksymalna dyskrecja. Jeśli więc Twoja firma przetwarza poufne informacje, outsourcing administracji może być najlepszym rozwiązaniem.

Kto powinien skorzystać z outsourcingu administracji?

  • Mniejsze firmy, które nie mają możliwości własnego personelu administracyjnego
  • Firmy, które chcą się ubezpieczyć przed ryzykiem niewłaściwego wykorzystania poufnych informacji

Korzyści z administracji outsourcingu

  • Wydajność pracy. Możesz skupić się tylko na swoim głównym programie i pozostawić wszystkie zadania administracyjne zewnętrznym dostawcom.
  • Elastyczność.  Zewnętrzni kontrahenci dostosują się do twoich potrzeb, zarówno pod względem liczby pracowników, jak i czasu ich użytkowania.
  • Dostupność.  W przypadku outsourcingu nie stracisz potrzebnego pracownika. Odszkodowanie natychmiast zapewnia partner.
  • Oszczędności finansowe. Outsourcing administracji pozwala zaoszczędzić koszty i zwiększyć przychody. Oszczędzasz na procesach rekrutacyjnych i płacach, w tym obowiązkowych skladkách.

Czy jesteś zainteresowany naszą ofertą outsourcingu administracji? Umów się na spotkanie z jednym z naszych konsultantów, korzystając z poniższego formularza. Na życzenie przygotujemy niewiążącą ofertę i prześlemy referencje do naszych usług.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.