Przejdź do treści

Rozbudowana baza danych agencji rekrutacyjnej Europa Workintense umożliwia szybką rekrutację wykwalifikowanych pracowników dla Państwa firmy

Read time: 3 minuty
Rozsáhlá databáze personální agentury Europa Workintense umožňuje rychlé zajištění kvalifikovaných dělníků do vaší firmy
O firmie. Usługi i działalność agencji rekrutacyjnej

Dostarczamy kapitał HR firmom

Odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Nasza agencja pracy zapewnia wykwalifikowanych pracowników w produkcji i logistyce.

Agencja rekrutacyjna WorkIntense zapewni wykwalifikowanych pracowników i rzemieślników z różnych sektorach. Jesteśmy w stanie obsadzić ekspertów w dziedzinie techniki, obsługi, administracji, IT i personelu medycznego. Oferujemy leasing pracowniczy, zatrudnienie agencjyjne, rekrutację lub outsourcing jednostek systemowych.

Agencja pracy dla obcokrajowców

Nasza agencja pracy oferuje firmom rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza z Ukrainy).

Dokładnie sprawdzamy pracowników, których dostarczamy firmom. Zapewniamy, że są wykwalifikowani, rzetelni, odpowiedzialni i zmotywowani. Tacy zarejestrowani kandydaci są rejestrowani w wewnętrznej bazie danych naszej agencji zatrudnienia i oferowani firmom zgodnie z ich potrzebami. To sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji pracy na rynku czeskim.

Usługi agencji rekrutacyjnej WorkIntense

Agencja pracy WorkIntense jest podzielona na trzy działy robocze:

Agencja Pracy ds. Kapitału HR.

Tutaj zapewniamy szczególnie rekrutację i inne standardowe działania firm rekrutacyjnych. Oferujemy również usługi pomocy tymczasowej oraz personel tymczasowy / sezonowy w postaci leasingu pracowniczego i zatrudnienia agencyjnego. Zapewniamy wykwalifikowany kapitał HR z krajów Europy Wschodniej, zwłaszcza Ukrainy, z zatrudnieniem w Czechach, w Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

Agencja Outsourcingu Przemysłowego.

W ramach usługi outsourcingu przemysłowego dostarczamy firmom zewnętrzną pomoc na pokrycie określonych działań produkcyjnych. Zapewnimy realizację określonych celów lub określonej pracy wyspecjalizowanemu dostawcy. Oferujemy outsourcing procesów i funkcji z zakresu przemysłu, produkcji i logistyki.

Agencja outsourcingu IT.

Oferujemy firmom zewnętrzną pomoc w zakresie IT i technologii, zapewniamy rozwój aplikacji i systemów informatycznych w postaci outsourcingu IT.

Inne usługi dla klientów agencji rekrutacyjnej WorkIntense:

  • poradnictwo BHP
  • audyt personelu
  • testy pracowników
  • outplacement
  • badanie płac
  • masowa rekrutacja

Tło i know-how agencji WorkIntense

Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać naszą produktywność, wprowadzać innowacje i dokładnie opracowywać personel oraz procesy i działania operacyjne.

Podaj referencje na żądanie, a my jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę. Z przyjemnością uczestniczymy w procedurze selekcji, która jest zgodna z zakresem naszej działalności.

Aby wysłać zapytanie, skontaktuj się z nami pod adresem

  • Siedziba i adres kontaktowy: Praha 5 - Smíchov, 150 00, ul. Na Plzeňce 1235/2
  • Formularz kontaktowy
WORKINTENSE o firmie

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“