WORKINTENSE - O společnosti
You are here:
 1. Home
 2. / O Workintense
 3. / O firmie. Usługi i działalność agencji rekrutacyjnej

Rozbudowana baza danych agencji rekrutacyjnej Europa Workintense umożliwia szybką rekrutację wykwalifikowanych pracowników dla Państwa firmy

Dostarczamy kapitał HR firmom

Odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Nasza agencja pracy zapewnia wykwalifikowanych pracowników w produkcji i logistyce.

Agencja rekrutacyjna WorkIntense zapewni wykwalifikowanych pracowników i rzemieślników z różnych sektorach. Jesteśmy w stanie obsadzić ekspertów w dziedzinie techniki, obsługi, administracji, IT i personelu medycznego. Oferujemy leasing pracowniczy, zatrudnienie agencjyjne, rekrutację lub outsourcing jednostek systemowych.

Agencja pracy dla obcokrajowców

Nasza agencja pracy oferuje firmom rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza z Ukrainy).

Dokładnie sprawdzamy pracowników, których dostarczamy firmom. Zapewniamy, że są wykwalifikowani, rzetelni, odpowiedzialni i zmotywowani. Tacy zarejestrowani kandydaci są rejestrowani w wewnętrznej bazie danych naszej agencji zatrudnienia i oferowani firmom zgodnie z ich potrzebami. To sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji pracy na rynku czeskim.

Usługi agencji rekrutacyjnej WorkIntense

Agencja pracy WorkIntense jest podzielona na trzy działy robocze:

Agencja Pracy ds. Kapitału HR.

Tutaj zapewniamy szczególnie rekrutację i inne standardowe działania firm rekrutacyjnych. Oferujemy również usługi pomocy tymczasowej oraz personel tymczasowy / sezonowy w postaci leasingu pracowniczego i zatrudnienia agencyjnego. Zapewniamy wykwalifikowany kapitał HR z krajów Europy Wschodniej, zwłaszcza Ukrainy, z zatrudnieniem w Czechach, w Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

Agencja Outsourcingu Przemysłowego.

W ramach usługi outsourcingu przemysłowego dostarczamy firmom zewnętrzną pomoc na pokrycie określonych działań produkcyjnych. Zapewnimy realizację określonych celów lub określonej pracy wyspecjalizowanemu dostawcy. Oferujemy outsourcing procesów i funkcji z zakresu przemysłu, produkcji i logistyki.

Agencja outsourcingu IT.

Oferujemy firmom zewnętrzną pomoc w zakresie IT i technologii, zapewniamy rozwój aplikacji i systemów informatycznych w postaci outsourcingu IT.

Inne usługi dla klientów agencji rekrutacyjnej WorkIntense:

 • poradnictwo BHP
 • audyt personelu
 • testy pracowników
 • outplacement
 • badanie płac
 • masowa rekrutacja

Tło i know-how agencji WorkIntense

Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać naszą produktywność, wprowadzać innowacje i dokładnie opracowywać personel oraz procesy i działania operacyjne.

Podaj referencje na żądanie, a my jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę. Z przyjemnością uczestniczymy w procedurze selekcji, która jest zgodna z zakresem naszej działalności.

Aby wysłać zapytanie, skontaktuj się z nami pod adresem

 • Siedziba i adres kontaktowy: Praha 5 - Smíchov, 150 00, ul. Na Plzeňce 1235/2
 • Formularz kontaktowy

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.