HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Wykwalifikowani pracownicy z zagranicy

Wykwalifikowani pracownicy

Wykwalifikowani pracownicy. Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z zagranicy? Europa Workintense
Wykwalifikowani pracownicy. Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z zagranicy? Europa Workintense

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z zagranicy?

Szukasz wykwalifikowanych pracowników do pracy w Twojej firmie, ale nie możesz znaleźć odpowiednich pracowników? W Europa Workintense możemy pomóc Ci wypełnić oferty pracy. Oferujemy wykwalifikowanych pracowników z zagranicy, którzy odpowiedzialnie podchodzą do swojej pracy. Posiadamy obszerną bazę danych pracowników różnych zawodów, którzy mogą natychmiast rozpocząć działalność.

Pracownicy z zagranicy różnych zawodów

Zawody pracownicze i profesjonalne rzemiosło to specjalizacja naszej agencji rekrutacyjnej. Oferujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą podjąć pracę w dowolnym środowisku i są przyzwyczajeni do pracy w trudnych warunkach. Pracownicy z zagranicy mogą dołączyć do działów przemysłu, logistyki lub produkcji firm. Oferujemy wykwalifikowanych pracowników i specjalistów w zakresie usług ślusarskich, prac montażowych i produkcyjnych, dla operatorów budowlanych, montażowych narzędzi lub ciężkich maszyn. Gwarantujemy, że pracownicy z zagranicy wyznaczeni do obsługi maszyn ciężkich przeszli wszystkie wymagane egzaminy i kursy, które nadzorujemy w naszej agencji rekrutacyjnej. Uzupełnij swoich pracowników odpowiedzialnymi i wykwalifikowanymi pracownikami z zagranicy.

Pracownicy z zagranicy do pracy krótko- czy długoterminowej i pracy tymczasowej

Niezależnie od tego, czy szukasz stałych pracowników dla swojej firmie, pomocy w projekcie lub pracy tymczasowej, możemy Ci pomóc w naszej agencji rekrutacyjnej. Oferujemy współpracę w formie pośrednictwa pracy i leasingu personelu, tymczasowego zlecenia i rekrutacji. Dzięki temu możesz pozyskać wykwalifikowanych pracowników z zagranicy dokładnie według potrzeb Twojej firmy na czas, którego aktualnie potrzebujesz.

  • Wykwalifikowani pracownicy zagraniczni w formie temporary help. Oferujemy pożyczkę krótkoterminową naszym pracownikom na wypadek, gdybyś miał obecnie siłę roboczą w swojej firmie. Pracownicy pozostają w stosunku pracy z naszą firmą i jesteśmy w pełni odpowiedzialni za ich pracę. Dzięki temu nasi zagraniczni pracownicy mogą elastycznie i bezproblemowo uzupełniać godziny szczytu Twoich pracowników, podczas wakacji lub wakacji.
  • Wykwalifikowani pracownicy z leasingu pracowniczego. Leasing pracowniczy oferuje długoterminową pożyczkę wykwalifikowanych pracowników do twoich projektów. W takim przypadku pracownicy z zagranicy pozostają pracownikami naszej firmy, więc nie obciążają Twojej firmy statusem administracyjnym ani personalnym, a Ty możesz w pełni wykorzystać możliwości nowej siły roboczej.
  • Rekrutacja pracowników z zagranicy. Zapewnimy ci znalezienie i rekrutację wykwalifikowanych pracowników z zagranicy. Zapewnimy Ci całą administrację potrzebną do zatrudnienia cudzoziemców. Oferujemy naszym klientom usługę premium Try and Hire, dzięki której nasz wybrany pracownik pozostaje w stosunku pracy z naszą firmą w okresie próbnym i dopiero po pomyślnym zakończeniu przechodzi na Twoją firmę. Możesz więc mieć pewność, że przyjmujesz tylko naprawdę wykwalifikowanych pracowników z zagranicy.

Chcesz zatrudnić nowych wykwalifikowanych pracowników z zagranicy? Skontaktuj się z nami, a wkrótce umówimy się na pracowników z zagranicy do wybranych zawodów i dokładnie według Twoich wymagań.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.