HR dla firm
You are here:
 1. Home
 2. / HR dla firm
 3. / Rynek pracy. Human resources

Rynek pracy. Human resources

Human resources. Rynek pracy - Europa Workintense
Human resources. Rynek pracy - Europa Workintense

Human resources – zasoby ludzkie

HR to sfera zarządzania i rozwoju personelu firmy. Obejmuje to różne rodzaje procedur i metod zarządzania. Są one wykorzystywane do rozwoju i zarządzania personelem, a także do poprawy relacji roboczych między pracownikami i kierownictwem w firmie. Human resources odgrywają prawie wiodącą rolę w strategicznym i finansowym zarządzaniu firmą.

Doradztwo, rynek pracy

Nasze doradztwo koncentruje się na strategii zarządzania i rozwoju human resources w firmie. Monitorując sytuację na rynku pracy i monitorując zmiany płac, możemy pomóc Ci zoptymalizować koszty płacy. Razem z Tobą stworzymy strategię personalną dla rozwoju Twojej branży i pomożemy zwiększyć konkurencyjność firmy.

Nasi doświadczeni konsultanci zapewnią wsparcie w zakresie outsourcingu, rekrutacji, szerokiej wiedzy specjalistycznej w zakresie sprawdzonych metod planowania human resources. Udzielą porad w zakresie tymczasowej pomocy i leasingu pracowniczego.

Usługi doradcze HR:

 • optymalizacja zarządzania zasobami ludzkimi
 • profesjonalne doradztwo personalne w dziedzinie prawa
 • pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji
 • informacje operacyjne na temat innowacji legislacyjnych w związku z ustawą o cudzoziemcach (ustawa o zatrudnieniu i ustawa o pobytu dla cudzoziemców)
 • znajomość sytuacji na rynku pracy
 • weryfikacja poprawności dokumentów zgodnie z przepisami prawa pracy Republiki Czeskiej

Opracujemy strategię optymalizacji kosztów pracy. Zapewnimy przegląd płac w twojej branży i porównamy koszty wynagrodzeń. Pomożemy w doborze nowych pracowników, ich wykształceniu, rozwoju i wynagrodzeniu. Pokażemy Ci również, w jaki sposób możesz bezpośrednio i pośrednio wpłynąć na wydajność pracy Twojej firmy.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.