HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Job. Jobcentrum WORKINTENSE
  4. / Centrum rekrutacyjny Workintense

Rekrutacja.Centrum rekrutacyjny Europa Workintense

Rekrutacja.Centrum rekrutacyjny Europa Workintense
Rekrutacja.Centrum rekrutacyjny Europa Workintense

Centrum rekrutacyjny

Europa Workintense ma szeroką sieć centrów rekrutacyjnych. Możesz znaleźć nasze centrum rekrutacyjne w częściach Europy Środkowej i Wschodniej.

Jesteśmy właścicielem dużej bazy danych kandydatów zainteresowanych pracą w Czechach lub w Europie Środkowej i Zachodniej.

Centra rekrutacyjne znajdują się w Polsce, na Słowacji, na Węgrzech, a zwłaszcza na Ukrainie. Centrum rekrutacyjny można znaleźć w każdym regionie Ukrainy, ponieważ znaczna część naszych pracowników pochodzi z Ukrainy.

Rekrutacja pracowników

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się rekrutacją. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości działalności zarobkowej klientom z Europy Wschodniej. Komunikujemy się z kandydatami telefonicznie lub mogą odwiedzić nas w jednym z centrów rekrutacyjnych. Menedżerowie agencji służą pomocą w doborze personelu i odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące rekrutuji.

Pracownik z zagranicy

Duża liczba naszych potencjalnych osób poszukujących pracy to pracownicy z Europy Wschodniej i Zachodniej. Nasz zespół rekrutacyjny doskonale zna sytuację na rynku pracy grupy docelowej kandydatów. Każdemu klientowi przypisany jest jego osobisty konsultant, który mu towarzyszy podczas procesu przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów do pracy za granicą. Nasz personel jest doskonale przeszkolony i wie, jak przygotować każdego pracownika do pracy za granicą. Dbamy również o zakwaterowanie zagranicznych pracowników i pomagamy im przez cały czas ich pobytu.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.