HR dla firm
You are here:
 1. Home
 2. / HR dla firm
 3. / Rekrutacja

Rekrutacja

Rekrutacja. Europa Workintense
Rekrutacja. Europa Workintense

Pozyskiwanie pracowników oraz rekrutacja międzynarodowa - wybieramy pracowników dla Twojej firmy

Agencja rekrutacyjna Europa Workintense Sp. z.o.o oferuje klasyczną, a także międzynarodową rekrutację. Agencja zapewnia kompleksowe rozwiązania dla procesów rekrutacyjnych i poszukuje talentów różnych zawodów. EuropaWorkintense ma dużą bazę potencjalnych osób poszukujących pracy w Czechach, Europie Środkowej i Zachodniej oraz szeroką sieć centrów rekrutacyjnych w całej Europie Środkowej i na Ukrainie.

Posiadamy własne media - portale pracy zorientowane na rynek pracy w Europie Wschodniej, Środkowej i Zachodniej. Celem tych portali pracy w Europie jest ujednolicenie i uproszczenie procesu zatrudnienia. Wszystko to przyczynia się do globalizacji europejskiego rynku pracy, oferując lepsze miejsca pracy osobom poszukującym pracy z różnych regionów Europy i szerokie możliwości zarobkowania.

Dlaczego warto wybrać rekrutację z Europa Workintense?

Oferujemy profesjonalne pozyskiwanie pracowników i zapewniamy ogólny proces adresowania, wyboru, zatrudniania i przetwarzania najbardziej odpowiedniego kandydata na dane stanowisko. Pomagamy również wnioskodawcom w uzyskaniu wizy pracowniczej, w kontaktach z władzami lub niezbędną administracją.

Europa Workintense wybiera dla Ciebie tylko doświadczonych i utalentowanych pracowników ze wszystkich branż. Sprawdź naszą bazę ofert zawodów.

Poszukujemy pracowników kompleksowo z opcją pełnej obsługi lub tylko częściowo, zgodnie z potrzebami Klienta. W ramach kompleksowej usługi, którą świadczymy, dostosowujemy również pracowników zagranicznych do Twojego procesu operacyjnego.

Europa Workintense zapewnia również zbiorowe pozyskiwanie pracowników. Nasze własne zdolności produkcyjne, logistyczne i zakwaterowanie w znacznym stopniu przyczyniają się do elastyczności, wzrostu i kontroli nowych kandydatów, a także doboru personelu.

Wzajemne zadowolenie jest kluczowe dla naszej rekrutacji. Słuchamy klientów po obu stronach stołu i szukamy optymalnej opcji dla obu.

Jak działa pozyskiwanie pracowników?

 • Opracowanie szczegółowych specyfikacji dla konkretnego zadania
 • Tworzenie odpowiedniego profilu kandydata
 • Przeanalizowanie rynku i uzyskanie maksymalnej ilość aktualnych informacji oraz określenie czynników motywacyjnych dla kandydatów
 • Wybór odpowiednich rynków pracy i docelowych odbiorców do rozwiązania
 • Reklamowanie, wyszukiwanie i docieranie do odpowiedniego segmentu kandydata, budowanie bazy danych potencjalnych kandydatów
 • Komunikacja, rozmowy kwalifikacyjne i testy wybranych kandydatów
 • Wybór kandydatów wewnętrznych, wybór przyszłego pracodawcy dla kandydatów i wybór kandydatów we współpracy z pracodawcą
 • Wybór, omówienie najlepszego kandydata z Klientem
 • Proces sporządzania umowy, obsługi wymóg wizowych i zawierania stosunku pracy
 • Szkolenie wybranych kandydatów do przyszłego zatrudnienia
 • Dostosowanie pracowników do nowego  środowiska i nowego stanowiska pracy

 Warianty rekrutacji dla firm:

 • Klasyczna rekrutacja

Proces rekrutacji jest zorientowany na klienta, a kandydaci z lokalnego rynku pracy.

 • Masowe pozyskiwanie pracowników

Rekrutacja dużej liczby pracowników do nowych operacji, zmian w działalności lub wahań sezonowych. Pozyskiwanie pracowników jest przeprowadzana zarówno z lokalnego rynku pracy, jak i zza granicy.

 • Rekrutacja międzynarodowa

Usługa dla klientów z Europy Zachodniej, dla których poszukujemy pracowników z Europy Wschodniej i Środkowej.

 • Headhunting (wyszukiwanie wykonawcze)

Orientacja na usługi koncentruje się na pozyskiwaniu najlepszych specjalistów. Zgodnie z Twoimi wymaganiami możemy skontaktować się z ekspertem, którego już wybrałeś, lub znaleźć eksperta zgodnie z zasadą łowienia głów.

Zasady rekrutacji:

Poszukujemy i rekrutujemy odpowiednich pracowników, biorąc pod uwagę potrzeby klienta, profesjonalnie, przy użyciu procesów systemowych, technologii informatycznych (IT) i własnego know-how. Nasze własne portale z ofertami pracy i doskonała znajomość rynku zasobów ludzkich pozwalają nam oferować najlepsze rozwiązania rekrutacyjne dla firm każdej wielkości. Szukamy talentów do potrzeb Twojej firmy. Nasi eksperci zapewnią Ci najwyższą precyzję, aby upewnić się, że Twój personel spełnia Twoje wymagania. Wybieramy tylko najbardziej odpowiednie talenty, dokładnie według twoich życzeń. Następnie szkolimy pracowników oraz nadzorujemy ich adaptację w zespole.

Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji na lokalnym rynku pracy, ale także w odległych regionach Europy. Naszym celem jest uproszczenie możliwości zatrudnienia i globalizacja rynku pracy.

Jesteśmy ekspertami na rynku pracy w Europie Wschodniej, Środkowej i Zachodniej

Nasze własne zdolności produkcyjne, logistyczne i zakwaterowanie zapewniają nam elastyczne opcje dotyczące szkoleń, rozwoju zawodowego i testowania nowych kandydatów. W oparciu o powyższe fakty jesteśmy w stanie zapewnić stabilność osobistą, a także stabilność firmy naszego klienta podczas usługi rekrutacyjnej.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę usługi rekrutacyjnej. Z przyjemnością uczestniczymy w procedurze selekcji, która jest zgodna z zakresem naszej działalności.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.