HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Workintense Workwear

Odzież robocza - Workintense Workwear

Odzież robocza - Workintense Workwear
Odzież robocza - Workintense Workwear

Europa Workintense – firma, która oferuje swoje usługi na środkowoeuropejskim rynku pracy od 1996 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu operacjami w różnych dziedzinach (np. Logistyka, produkcja przemysłowa i spożywcza, budownictwo) wiemy o potrzebach, które mogą pojawić się w miejscu pracy. Dział WorkitenseWorkwear pomaga naszym klientom rozwiązywać problemy związane z odzieżą roboczą, BHP, aw szczególności koncentruje się na indywidualnym podejściu do problemów z odzieżą roboczą wyposażoną w środki ochrony osobistej (PPE).

Dopasowana odzież robocza dla każdego

Eksperci Workintense Workwear oceniają potencjalne ryzyko i wymagania pracowników bezpośrednio w działaniach klienta, pomagając zaoferować najlepsze rozwiązanie w zakresie potrzeb w zakresie środków ochrony indywidualnej.

Tylko najlepsza odzież robocza

Oferujemy wiodących światowych producentów i dostawców środków ochrony osobistej, takich jak 3M, ATG, CERVA, F i F, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX i inne.

Aby dobrze działać

Zarówno nasi eksperci ds. Bezpieczeństwa, jak i projektanci pracują nad naszymi towarami. Dlatego gama odzieży roboczej Workintense jest nie tylko zgodna ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa, ale także wygląda świetnie i nie ogranicza ruchów pracownika.

Wszystko czego potrzebujesz

Workintense Workwear oferuje praktycznie wszystkie narzędzia pracy, które są potrzebne do bezpiecznej pracy. Możesz wybierać spośród naszych spodni roboczych, butów, kurtek, t-shirtów, bluz, swetrów, rękawiczek, kasków, okularów, respiratorów i innych akcesoriów. Większość z nich jest na magazynie i jest gotowa do wysyłki.

Rekompensata

Workintese Workwear  wprowadza również drobne poprawki do odzieży roboczej poprzez warsztaty szycia, które mają status „warsztatu ochronnego”. Ponad 50% pracowników naszych warsztatów to osoby z niepełnosprawnościami zdrowotnymi, dlatego jesteśmy prawnie uprawnieni do zapewnienia naszym klientom rekompensaty w postaci zakupu towarów od naszej firmy. Wydajność zastępczą można zarezerwować z wyprzedzeniem, aby zabezpieczyć wymagany poziom wydajności.

Inne zalety pracy z Workintense Workwear:

  • Brak minimalnej ceny zamówienia.
  • System zniżek dla długoterminowych partnerów.
  • W oparciu o wielkość obrotu oferujemy bardziej korzystne kategorie cenowe.
  • Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowującą się do wielkości Twojej firmy.
  • Oferujemy długoterminowym klientom płatność za faktury.

Każdy klient otrzyma osobistego kierownika sprzedaży, który zapewni sprawny proces zamówienia i pomoże we wszelkich reklamacjach.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.