HR dla firm

Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Job. Jobcentrum WORKINTENSE

Job. Jobcentrum EUROPA WORKINTENSE

Job. Jobcentrum WORKINTENSE
Job. Jobcentrum WORKINTENSE

Jobcentrum

Miejsce, w którym nasi klienci mogą nas odwiedzić osobiście. Nasi eksperci Jobcentrum opiszą oferty pracy i pomogą im wybrać odpowiednią pracę.

Korzyści Jobcentrum

Kontakt osobisty odgrywa dużą rolę w zapewnianiu pracy. Zaletą Jobcentrum jest po prostu osobiste spotkanie z wnioskodawcą, które pozwala naszym pracownikom docenić pracownika i ocenić jego / jej możliwości pracy. Będziemy również oferować im znacznie więcej informacji na temat pracy, takich jak opis pracy, godziny pracy lub wynagrodzenie. W Jobcentrum uczą się znacznie więcej niż w Internecie.

Dbamy o satysfakcję

Dbamy o to, aby firmy, z którymi współpracujemy, były zadowolone z oferowanych przez nas pracowników. W Jobcentrum r kandydaci mogą również skontaktować się z biurem doradztwa zawodowego, w którym nasi eksperci pomogą im wybrać przyszły zawód.

Gdzie można znaleźć Jobcentrum

Jobcentrum znajdują się w różnych częściach Europy Środkowej i Wschodniej. Znajdziesz nas w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i Ukrainie. Większość Jobcentrum znajduje się na terytorium Ukrainy. Dlatego też mamy tutaj dużą liczbę kandydatów.

Pracownicy z zagranicy

Udostępnimy wnioskodawcom wszystkie niezbędne informacje na temat pracy za granicą. Zapoznamy ich z dokumentami potrzebnymi do pracy za granicą i zaoferujemy pomoc w ich przetwarzaniu. Dbamy o naszych klientów i zapewniamy im najlepsze warunki do pracy za granicą.

Miejsce, w którym możesz nas odwiedzić osobiście. Zapoznaj się z usługami firmy i uzyskaj porady w zakresie poszukiwania pracy.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.