HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Rekrutacja
  4. / Rekrutacja - executive search

Executive search a head hunter skuteczny i wydajny sposób na przyciągnięcie do firmy wysoko wykwalifikowanych pracowników

Executive search a head hunter skuteczny i wydajny sposób na przyciągnięcie do firmy wysoko wykwalifikowanych pracowników. Europa Workintense
Executive search a head hunter skuteczny i wydajny sposób na przyciągnięcie do firmy wysoko wykwalifikowanych pracowników. Europa Workintense

Executive search

Executive search jest częścią rekrutacji. Zajmuje się poszukiwaniem pracowników przede wszystkim na najwyższe stanowiska w firmie.Executivesearch to czasochłonny, ale wysoce skuteczny i wydajny sposób na wejście profesjonalisty do swojej firmy, który pomoże w rozwoju firmy. Ta metoda nadaje się tylko do znajdowania najlepszych pracowników, którzy są cenni na rynku pracy. W trakcie całego procesu executive search zajmuje się  headhunterem.

Head hunter

Ekspert od znajdowania pracowników na średnie i najwyższe stanowiska w firmie. Head hunter koncentruje się na określonych wysoko wykwalifikowanych specjalistach.

Head hunter ma szeroką bazę długoterminowo monitorowanych, wyspecjalizowanych i utalentowanych specjalistów, na co wskazuje TOP menedżment. Dotyczy to głównie wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są już zatrudnieni w innej firmie. Dyskretnie się z nimi kontaktują i oferują im pracę. Jego celem jest przekonanie specjalistów, że oferowane stanowisko kierownicze stanowi dla nich szansę życiową.

Jak działa executive search

1. Poznanie swojej firmę

Na tym etapie zbliżymy się do Twojej firmy. Rozważamy, jakie zmiany personalne przyniosłyby korzyści Twojej firmie.

2. Konsultacja wakatu

Omawiamy stanowiska kierownicze, szczególnie w odniesieniu do godzin pracy, poziomów wynagrodzeń, premii, świadczeń pracowniczych i wakacji. Staramy się wyróżniać ofertę, aby była jak najbardziej atrakcyjna.

3. Twoje wymagania

Przedstawisz nam swoje wymagania i czego oczekujesz od przyszłego pracownika.

4. Badanie rynku / baza ekspertów

Wybór i konsultacja odpowiednich kandydatów pasujących do Twojej firmy.

5. Zaproponuj odpowiednich kandydatów, którzy spełniają twoje kryteria.

Przedstawimy wybór wybranych kandydatów, którzy spełniają Twoje wymagania. Opowiemy Ci ich historię osobistą i zawodową, a także z osiągnięciami zawodowymi.

6. Zawężenie wyboru kandydatów

Jeśli krąg kandydatów jest zbyt szeroki, ograniczymy wybór.

7. Wybór kandydatów

Skontaktujemy się z wybranym kandydatem i zaoferujemy jemu pracę. Zapewnimy danego kandydata, że wyłącznie ta praca oferuje mu możliwości życiowe i znaczący krok do zmiany w pracy i życiu osobistym.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.