HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Zatrudnienie obcokrajowców

Agencja pośrednictwa pracy dla obcokrajowców – zatrudnienie obcokrajowców bez wymagającej administracji

Agencja pośrednictwa pracy dla obcokrajowców – zatrudnienie obcokrajowców bez wymagającej administracji. Europa Workintense
Agencja pośrednictwa pracy dla obcokrajowców – zatrudnienie obcokrajowców bez wymagającej administracji. Europa Workintense

Oferujemy usługi agencji rekrutacyjnej dla obcokrajowców. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników z różnych dziedzin, zapewniamy rekrutację i doradzamy, jak zatrudniać obcokrajowców w Twojej firmie, aby była dla Ciebie to najwygodniej.

Jak zatrudniać obcokrajowców w Czechach?

Na warunki zatrudnienia cudzoziemców w Czechach ma wpływ ich pochodzenie. W przypadku cudzoziemców mających stałe miejsce zamieszkania w Republice Czeskiej, obywatela Unii Europejskiej lub państw Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, jest to porównywalne z zatrudnieniem obywateli Czech. Utrudnienia  pojawiają się przy zatrudnianiu cudzoziemców z krajów trzecich. Potrzebują specjalnego zezwolenia na pobyt i pracę w Czechach. Europa Workintense zapewni ci wszystkie niezbędne administracje.

Obowiązek pracodawcy przy zatrudnianiu cudzoziemców

Zatrudnienie obcokrajowców wiąże się z szeregiem aktów administracyjnych regulujących specjalne warunki zatrudnienia cudzoziemców w Czechach. Firma musi najpierw zgłosić wolne miejsce pracy do Urzędu Pracy, gdzie powinna pozostać w centralnym rejestrze przez co najmniej 30 dni. Jeśli do tego czasu nie zajmie, zostaną tylko kroki administracyjne. Każdy cudzoziemiec musi posiadać pozwolenie na pobyt i pracę (w formie pracownika lub niebieskiej karty). Umowa musi obejmować warunki pracy i płacy oraz czas pracy. Pracodawca musi poinformować o wjeździe każdego obcokrajowca do odpowiedniego urzędu najpóźniej w dniu jego rozpoczęcia.

Agencyjne zatrudnienie cudzoziemców

Jednym ze sposobów bezproblemowego zatrudniania cudzoziemców w Czechach jest zatrudnienie agencyjne. W ramach tej usługi pracownicy pozostają w stosunku pracy z naszą firmą, a my wynajmujemy ich pracę na określony czas. Pośredniczymy w zatrudnianiu obcokrajowców w wielu dziedzinach i gwarantujemy staranność i kwalifikacje dostarczanych pracowników.

Zatrudnienie cudzoziemców na podstawie umowy

Inną opcją, z której skorzystasz szczególnie w projektach długoterminowych, jest zatrudnianie cudzoziemców do umów o pracę. Sprawy osobowe i niezbędna administracja podlegają specjalnym procesom, w których chętnie Ci pomożemy. Nasza agencja rekrutacyjna dla obcokrajowców oferuje pomoc w wyborze odpowiednich pracowników w ramach naszej usługi rekrutacyjnej, personelu tymczasowego ....

 

Agencja rekrutacyjna dla obcokrajowców Europa Workintense jest na wyciągnięcie ręki podczas całego procesu zatrudniania cudzoziemców, niezależnie od tego, na jaką drogę zawodową decydujesz.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.