HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm
  3. / Zatrudnienie obcokrajowców

Agencja pośrednictwa pracy dla obcokrajowców – zatrudnienie obcokrajowców bez wymagającej administracji

Agencja pośrednictwa pracy dla obcokrajowców – zatrudnienie obcokrajowców bez wymagającej administracji. Europa Workintense
Agencja pośrednictwa pracy dla obcokrajowców – zatrudnienie obcokrajowców bez wymagającej administracji. Europa Workintense

Oferujemy usługi agencji rekrutacyjnej dla obcokrajowców. Zapewniamy wykwalifikowanych pracowników z różnych dziedzin, zapewniamy rekrutację i doradzamy, jak zatrudniać obcokrajowców w Twojej firmie, aby była dla Ciebie to najwygodniej.

Jak zatrudniać obcokrajowców w Czechach?

Na warunki zatrudnienia cudzoziemców w Czechach ma wpływ ich pochodzenie. W przypadku cudzoziemców mających stałe miejsce zamieszkania w Republice Czeskiej, obywatela Unii Europejskiej lub państw Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, jest to porównywalne z zatrudnieniem obywateli Czech. Utrudnienia  pojawiają się przy zatrudnianiu cudzoziemców z krajów trzecich. Potrzebują specjalnego zezwolenia na pobyt i pracę w Czechach. Europa Workintense zapewni ci wszystkie niezbędne administracje.

Obowiązek pracodawcy przy zatrudnianiu cudzoziemców

Zatrudnienie obcokrajowców wiąże się z szeregiem aktów administracyjnych regulujących specjalne warunki zatrudnienia cudzoziemców w Czechach. Firma musi najpierw zgłosić wolne miejsce pracy do Urzędu Pracy, gdzie powinna pozostać w centralnym rejestrze przez co najmniej 30 dni. Jeśli do tego czasu nie zajmie, zostaną tylko kroki administracyjne. Każdy cudzoziemiec musi posiadać pozwolenie na pobyt i pracę (w formie pracownika lub niebieskiej karty). Umowa musi obejmować warunki pracy i płacy oraz czas pracy. Pracodawca musi poinformować o wjeździe każdego obcokrajowca do odpowiedniego urzędu najpóźniej w dniu jego rozpoczęcia.

Agencyjne zatrudnienie cudzoziemców

Jednym ze sposobów bezproblemowego zatrudniania cudzoziemców w Czechach jest zatrudnienie agencyjne. W ramach tej usługi pracownicy pozostają w stosunku pracy z naszą firmą, a my wynajmujemy ich pracę na określony czas. Pośredniczymy w zatrudnianiu obcokrajowców w wielu dziedzinach i gwarantujemy staranność i kwalifikacje dostarczanych pracowników.

Zatrudnienie cudzoziemców na podstawie umowy

Inną opcją, z której skorzystasz szczególnie w projektach długoterminowych, jest zatrudnianie cudzoziemców do umów o pracę. Sprawy osobowe i niezbędna administracja podlegają specjalnym procesom, w których chętnie Ci pomożemy. Nasza agencja rekrutacyjna dla obcokrajowców oferuje pomoc w wyborze odpowiednich pracowników w ramach naszej usługi rekrutacyjnej, personelu tymczasowego lub pomoc w zabezpieczeniu kart pracowniczych nie tylko w ramach projektu Tryb Ukraina.

 

Agencja rekrutacyjna dla obcokrajowców Europa Workintense jest na wyciągnięcie ręki podczas całego procesu zatrudniania cudzoziemców, niezależnie od tego, na jaką drogę zawodową decydujesz.