HR dla firm
You are here:
  1. Home
  2. / HR dla firm

HR dla firm: nowi pracownicy i wykwalifikowany personel

HR dla firm: nowi pracownicy i wykwalifikowany personel. Europa Workintense
HR dla firm: nowi pracownicy i wykwalifikowany personel. Europa Workintense

Nowi pracownicy dla firm do długoterminowej i krótkoterminowej pomocy. Oferujemy obszerną bazę danych wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników z różnych sektorów.

Oferta usług

Chociaż naszą specjalizacją są głównie pracownicy zawodów fizycznych i rzemieślniczych, zapewniamy wykwalifikowanych pracowników w wielu innych obszarach rynku pracy. W naszej bazie danych znajdują się pracownicy z branży produkcyjnej, pracownicy firm logistycznych oraz pracownicy różnych działów produkcyjnych firm usługowych. Skontaktuj się z nami i zobacz jak to wygląda.

Typy współpracy

Zatrudnienie w agencyjne i praca tymczasowa
Ta oferta usług obejmuje naszych pracowników tymczasowo zatrudnionych w Twojej firmie. Nowi pracownicy pozostają zatrudnieni w naszej firmie i wystawiamy faktury za ich pracę, za którą jesteśmy w pełni odpowiedzialni. Eliminuje to obawy związane z administracją, oszczędza koszty i zapewnia wystarczającą liczbę wykwalifikowanych pracowników na uzgodniony czas.

Leasing pracowniczy - pracownicy objęci pożyczką długoterminową
Leasing pracowniczy oferuje długoterminowy wynajem pracowników w wybranym sektorze rynku pracy. Przypisani pracownicy to są pracownicy naszej firmy bezpośrednio lub starannie wybrani eksperci z określonego obszaru.

Temporaryhelp - pracownicy korzystający z pożyczki krótkoterminowej
Przedmiotem tej współpracy są wykwalifikowani pracownicy do realizacji projektów krótkoterminowych lub jednorazowych. Tymczasowa pomoc jest szczególnie ceniona przez firmy za pracę sezonową, projekty krótkoterminowe lub szczytową produkcję.

Praca tymczasowa i pomocnicza - wykwalifikowani asystenci
Zapewnimy Ci wykwalifikowanych pracowników tymczasowych do pracy administracyjnej i pomocniczej. Zapewniamy krótko - i długoterminową współpracę.

Rekrutacja - pracownicy
Kolejnym obszarem naszej oferty usług, w których się specjalizujemy, jest wyszukiwanie i zatrudnianie pracowników bezpośrednio w Twojej firmie. Nowi pracownicy są dostosowani do profilu pracy i twoich wymagań. Oferta usług obejmuje selekcję, wywiady z wybranymi kandydatami, ewentualnie profesjonalne testy i weryfikację referencji.

Ogłoszenia o pracy - portale z ofertami rekrutacji pracowników i pracowników tymczasowych

Skorzystaj z naszego portalu ofert pracy workmarket.eu, gdzie możesz reklamować swoje aktualne oferty pracy i natychmiast rekrutować nowych pracowników. Na workmarket.eu możesz znaleźć nowych pracowników, zatrudnić pracowników tymczasowych i pomocniczych.

Gwarancja satysfakcji - program Try and Hire

Oferujemy gwarancję Try and Hire. W ramach tej usługi nowi pracownicy pozostaną w stosunku pracy z naszą firmą w okresie próbnym i nie powrócą do twojego statusu, dopóki nie przejdą okresu próbnego.

Oferuj usługę zatrudniania cudzoziemców

Oferujemy największą liczbę wykwalifikowanych pracowników z zagranicy, w tym głównie pracowników z Ukrainy, ale także z wielu innych krajów. Pracownicy ci uzyskali już stałe miejsce zamieszkania w Czechach i są gotowi objąć twoje stanowisko.

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.