Przejdź do treści

Rynek pracy. Human resources

Read time: 2 minuty
Rynek pracy. Human resources - Europa Workintense
Rynek pracy. Human resources - Europa Workintense

Human resources – zasoby ludzkie

HR to sfera zarządzania i rozwoju personelu firmy. Obejmuje to różne rodzaje procedur i metod zarządzania. Są one wykorzystywane do rozwoju i zarządzania personelem, a także do poprawy relacji roboczych między pracownikami i kierownictwem w firmie. Human resources odgrywają prawie wiodącą rolę w strategicznym i finansowym zarządzaniu firmą.

Doradztwo, rynek pracy

Nasze doradztwo koncentruje się na strategii zarządzania i rozwoju human resources w firmie. Monitorując sytuację na rynku pracy i monitorując zmiany płac, możemy pomóc Ci zoptymalizować koszty płacy. Razem z Tobą stworzymy strategię personalną dla rozwoju Twojej branży i pomożemy zwiększyć konkurencyjność firmy.

Nasi doświadczeni konsultanci zapewnią wsparcie w zakresie outsourcingu, rekrutacji, szerokiej wiedzy specjalistycznej w zakresie sprawdzonych metod planowania human resources. Udzielą porad w zakresie tymczasowej pomocy i leasingu pracowniczego.

Usługi doradcze HR:

  • optymalizacja zarządzania zasobami ludzkimi
  • profesjonalne doradztwo personalne w dziedzinie prawa
  • pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji
  • informacje operacyjne na temat innowacji legislacyjnych w związku z ustawą o cudzoziemcach (ustawa o zatrudnieniu i ustawa o pobytu dla cudzoziemców)
  • znajomość sytuacji na rynku pracy
  • weryfikacja poprawności dokumentów zgodnie z przepisami prawa pracy Republiki Czeskiej

Opracujemy strategię optymalizacji kosztów pracy. Zapewnimy przegląd płac w twojej branży i porównamy koszty wynagrodzeń. Pomożemy w doborze nowych pracowników, ich wykształceniu, rozwoju i wynagrodzeniu. Pokażemy Ci również, w jaki sposób możesz bezpośrednio i pośrednio wpłynąć na wydajność pracy Twojej firmy.

Dla firm

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“