Przejdź do treści

Rekrutacja.Centrum rekrutacyjny Europa Workintense

Read time: 2 minuty
Rekrutacja.Centrum rekrutacyjny Europa Workintense
Rekrutacja.Centrum rekrutacyjny Europa Workintense

Centrum rekrutacyjny

Europa Workintense ma szeroką sieć centrów rekrutacyjnych. Możesz znaleźć nasze centrum rekrutacyjne w częściach Europy Środkowej i Wschodniej.

Jesteśmy właścicielem dużej bazy danych kandydatów zainteresowanych pracą w Czechach lub w Europie Środkowej i Zachodniej.

Centra rekrutacyjne znajdują się w Polsce, na Słowacji, na Węgrzech, a zwłaszcza na Ukrainie. Centrum rekrutacyjny można znaleźć w każdym regionie Ukrainy, ponieważ znaczna część naszych pracowników pochodzi z Ukrainy.

Rekrutacja pracowników

Nasz profesjonalny zespół zajmuje się rekrutacją. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości działalności zarobkowej klientom z Europy Wschodniej. Komunikujemy się z kandydatami telefonicznie lub mogą odwiedzić nas w jednym z centrów rekrutacyjnych. Menedżerowie agencji służą pomocą w doborze personelu i odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące rekrutuji.

Pracownik z zagranicy

Duża liczba naszych potencjalnych osób poszukujących pracy to pracownicy z Europy Wschodniej i Zachodniej. Nasz zespół rekrutacyjny doskonale zna sytuację na rynku pracy grupy docelowej kandydatów. Każdemu klientowi przypisany jest jego osobisty konsultant, który mu towarzyszy podczas procesu przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów do pracy za granicą. Nasz personel jest doskonale przeszkolony i wie, jak przygotować każdego pracownika do pracy za granicą. Dbamy również o zakwaterowanie zagranicznych pracowników i pomagamy im przez cały czas ich pobytu.

Dla firm

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“