Przejdź do treści

Rekrutacja. Profesjonalny wybór pracowników

Read time: 3 minuty
Rekrutacja. Profesjonalny wybór pracowników. Europa Workintense
Rekrutacja. Profesjonalny wybór pracowników. Europa Workintense

Czy jesteś zainteresowany procesem wyboru pracowników i rekrutacji? Nasi eksperci spełnią wszystkie Twoje wymagania przy wyborze pracowników, profesjonalnie i terminowo.

Wyszukiwanie i wybór pracowników w rękach eksperta

Znalezienie i wybór pracowników jest czasochłonnym procesem. W dzisiejszych czasach trzeba być stale na straży, w przeciwnym razie nawet firmy odnoszące największe sukcesy mogą doświadczyć spadku działalności firmy. Najlepszym sposobem na zwiększenie lojalności pracowników jest konsultacja strategii rekrutacji z ekspertami. Kontakt z agencją rekrutacyjną jest najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach.

Wybór pracowników

Firma rekrutacyjna EuropaWorkintense oferuje wyszukiwanie i selekcję pracowników. Dla rekrutacji korzystamy z naszej szerokiej bazy kandydatów. Stale powiększająca się baza danych zawiera aktualne CV potencjalnych pracowników specjalizujących się w różnych zawodach. Wybór odpowiednich pracowników polega na tym, że przeprowadzamy osobiste rozmowy kwalifikacyjne i testy pracowników, weryfikujemy ich referencje i udzielamy kandydatom informacji na temat warunków pracy na określonych stanowiskach.

Gdy potrzebna jest masowa rekrutacja – MASS RECRUITMENT:

Rozwijające się firmy, rosnąca sezonowa sprzedaż i rotacja personelu wymagają masowej rekrutacji.

Rekrutujemy na różne stanowiska:

  • kwalifikowani oraz niekwalifikowani pracownicy
  • zorganizowana grupa pracowników z liderem grupy
  • eksperci
  • pracownicy przemysłowi (motoryzacja, elektrotechnika, logistyka, żywność, budownictwo, inżynieria)
  • sektory usług (hotel, biznes, supermarkety, opieka zdrowotna)

Za pośrednictwem naszych oddziałów możesz zamówić masową rekrutację w dowolnym miejscu w Czechach. Długie lata udanej pracy pozwalają nam obecnie analizować sytuację na rynku pracy. W rezultacie oferujemy naszym klientom specjalnie zdefiniowane strategie wyboru pracowników oraz skuteczną kampanię reklamową.

Skuteczność i bezpieczeństwo rekrutacji z EUROPA WORKINTENSE:

Szeroka oferta usług i różnorodne sposoby poszukiwania pracowników pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym wymaganiom naszych klientów. Poszukujemy tylko najbardziej odpowiednich kandydatów na wymagane stanowiska.

Pomyślna realizacja naszych projektów jest wynikiem zaufania współpracy i wysokich kwalifikacji ekspertów firmy rekrutacyjnej Europa Workintense.

Szanujemy potrzeby każdego Klienta, dlatego jesteśmy w stanie szybko i skutecznie znaleźć niezbędny personel dla Twojej firmy.

Dla firm

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“