Przejdź do treści

Odzież robocza - Workintense Workwear

Read time: 3 minuty
Odzież robocza - Workintense Workwear
Odzież robocza - Workintense Workwear

Europa Workintense – firma, która oferuje swoje usługi na środkowoeuropejskim rynku pracy od 1996 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu operacjami w różnych dziedzinach (np. Logistyka, produkcja przemysłowa i spożywcza, budownictwo) wiemy o potrzebach, które mogą pojawić się w miejscu pracy. Dział WorkitenseWorkwear pomaga naszym klientom rozwiązywać problemy związane z odzieżą roboczą, BHP, aw szczególności koncentruje się na indywidualnym podejściu do problemów z odzieżą roboczą wyposażoną w środki ochrony osobistej (PPE).

Dopasowana odzież robocza dla każdego

Eksperci Workintense Workwear oceniają potencjalne ryzyko i wymagania pracowników bezpośrednio w działaniach klienta, pomagając zaoferować najlepsze rozwiązanie w zakresie potrzeb w zakresie środków ochrony indywidualnej.

Tylko najlepsza odzież robocza

Oferujemy wiodących światowych producentów i dostawców środków ochrony osobistej, takich jak 3M, ATG, CERVA, F i F, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX i inne.

Aby dobrze działać

Zarówno nasi eksperci ds. Bezpieczeństwa, jak i projektanci pracują nad naszymi towarami. Dlatego gama odzieży roboczej Workintense jest nie tylko zgodna ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa, ale także wygląda świetnie i nie ogranicza ruchów pracownika.

Wszystko czego potrzebujesz

Workintense Workwear oferuje praktycznie wszystkie narzędzia pracy, które są potrzebne do bezpiecznej pracy. Możesz wybierać spośród naszych spodni roboczych, butów, kurtek, t-shirtów, bluz, swetrów, rękawiczek, kasków, okularów, respiratorów i innych akcesoriów. Większość z nich jest na magazynie i jest gotowa do wysyłki.

Rekompensata

Workintese Workwear  wprowadza również drobne poprawki do odzieży roboczej poprzez warsztaty szycia, które mają status „warsztatu ochronnego”. Ponad 50% pracowników naszych warsztatów to osoby z niepełnosprawnościami zdrowotnymi, dlatego jesteśmy prawnie uprawnieni do zapewnienia naszym klientom rekompensaty w postaci zakupu towarów od naszej firmy. Wydajność zastępczą można zarezerwować z wyprzedzeniem, aby zabezpieczyć wymagany poziom wydajności.

Inne zalety pracy z Workintense Workwear:

  • Brak minimalnej ceny zamówienia.
  • System zniżek dla długoterminowych partnerów.
  • W oparciu o wielkość obrotu oferujemy bardziej korzystne kategorie cenowe.
  • Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowującą się do wielkości Twojej firmy.
  • Oferujemy długoterminowym klientom płatność za faktury.

Każdy klient otrzyma osobistego kierownika sprzedaży, który zapewni sprawny proces zamówienia i pomoże we wszelkich reklamacjach.

Dla firm

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“