Przejdź do treści

Job. Jobcentrum EUROPA WORKINTENSE

Read time: 2 minuty
Job. Jobcentrum WORKINTENSE
Job. Jobcentrum WORKINTENSE

Jobcentrum

Miejsce, w którym nasi klienci mogą nas odwiedzić osobiście. Nasi eksperci Jobcentrum opiszą oferty pracy i pomogą im wybrać odpowiednią pracę.

Korzyści Jobcentrum

Kontakt osobisty odgrywa dużą rolę w zapewnianiu pracy. Zaletą Jobcentrum jest po prostu osobiste spotkanie z wnioskodawcą, które pozwala naszym pracownikom docenić pracownika i ocenić jego / jej możliwości pracy. Będziemy również oferować im znacznie więcej informacji na temat pracy, takich jak opis pracy, godziny pracy lub wynagrodzenie. W Jobcentrum uczą się znacznie więcej niż w Internecie.

Dbamy o satysfakcję

Dbamy o to, aby firmy, z którymi współpracujemy, były zadowolone z oferowanych przez nas pracowników. W Jobcentrum r kandydaci mogą również skontaktować się z biurem doradztwa zawodowego, w którym nasi eksperci pomogą im wybrać przyszły zawód.

Gdzie można znaleźć Jobcentrum

Jobcentrum znajdują się w różnych częściach Europy Środkowej i Wschodniej. Znajdziesz nas w Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i Ukrainie. Większość Jobcentrum znajduje się na terytorium Ukrainy. Dlatego też mamy tutaj dużą liczbę kandydatów.

Pracownicy z zagranicy

Udostępnimy wnioskodawcom wszystkie niezbędne informacje na temat pracy za granicą. Zapoznamy ich z dokumentami potrzebnymi do pracy za granicą i zaoferujemy pomoc w ich przetwarzaniu. Dbamy o naszych klientów i zapewniamy im najlepsze warunki do pracy za granicą.

Miejsce, w którym możesz nas odwiedzić osobiście. Zapoznaj się z usługami firmy i uzyskaj porady w zakresie poszukiwania pracy.

Dla firm

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“