Przejdź do treści

HR dla firm: nowi pracownicy i wykwalifikowany personel

Read time: 3 minuty
HR dla firm: nowi pracownicy i wykwalifikowany personel. Europa Workintense
HR dla firm: nowi pracownicy i wykwalifikowany personel. Europa Workintense

Nowi pracownicy dla firm do długoterminowej i krótkoterminowej pomocy. Oferujemy obszerną bazę danych wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników z różnych sektorów.

Oferta usług

Chociaż naszą specjalizacją są głównie pracownicy zawodów fizycznych i rzemieślniczych, zapewniamy wykwalifikowanych pracowników w wielu innych obszarach rynku pracy. W naszej bazie danych znajdują się pracownicy z branży produkcyjnej, pracownicy firm logistycznych oraz pracownicy różnych działów produkcyjnych firm usługowych. Skontaktuj się z nami i zobacz jak to wygląda.

Typy współpracy

Zatrudnienie w agencyjne i praca tymczasowa
Ta oferta usług obejmuje naszych pracowników tymczasowo zatrudnionych w Twojej firmie. Nowi pracownicy pozostają zatrudnieni w naszej firmie i wystawiamy faktury za ich pracę, za którą jesteśmy w pełni odpowiedzialni. Eliminuje to obawy związane z administracją, oszczędza koszty i zapewnia wystarczającą liczbę wykwalifikowanych pracowników na uzgodniony czas.

Leasing pracowniczy - pracownicy objęci pożyczką długoterminową
Leasing pracowniczy oferuje długoterminowy wynajem pracowników w wybranym sektorze rynku pracy. Przypisani pracownicy to są pracownicy naszej firmy bezpośrednio lub starannie wybrani eksperci z określonego obszaru.

Temporaryhelp - pracownicy korzystający z pożyczki krótkoterminowej
Przedmiotem tej współpracy są wykwalifikowani pracownicy do realizacji projektów krótkoterminowych lub jednorazowych. Tymczasowa pomoc jest szczególnie ceniona przez firmy za pracę sezonową, projekty krótkoterminowe lub szczytową produkcję.

Praca tymczasowa i pomocnicza - wykwalifikowani asystenci
Zapewnimy Ci wykwalifikowanych pracowników tymczasowych do pracy administracyjnej i pomocniczej. Zapewniamy krótko - i długoterminową współpracę.

Rekrutacja - pracownicy
Kolejnym obszarem naszej oferty usług, w których się specjalizujemy, jest wyszukiwanie i zatrudnianie pracowników bezpośrednio w Twojej firmie. Nowi pracownicy są dostosowani do profilu pracy i twoich wymagań. Oferta usług obejmuje selekcję, wywiady z wybranymi kandydatami, ewentualnie profesjonalne testy i weryfikację referencji.

Ogłoszenia o pracy - portale z ofertami rekrutacji pracowników i pracowników tymczasowych

Skorzystaj z naszego portalu ofert pracy workmarket.eu, gdzie możesz reklamować swoje aktualne oferty pracy i natychmiast rekrutować nowych pracowników. Na workmarket.eu możesz znaleźć nowych pracowników, zatrudnić pracowników tymczasowych i pomocniczych.

Gwarancja satysfakcji - program Try and Hire

Oferujemy gwarancję Try and Hire. W ramach tej usługi nowi pracownicy pozostaną w stosunku pracy z naszą firmą w okresie próbnym i nie powrócą do twojego statusu, dopóki nie przejdą okresu próbnego.

Oferuj usługę zatrudniania cudzoziemców

Oferujemy największą liczbę wykwalifikowanych pracowników z zagranicy, w tym głównie pracowników z Ukrainy, ale także z wielu innych krajów. Pracownicy ci uzyskali już stałe miejsce zamieszkania w Czechach i są gotowi objąć twoje stanowisko.

Dla firm

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“