Przejdź do treści

Dlaczego Europa WORKINTENSE? Atrakcyjna oferta pracy z zakwaterowaniem od Workintense

Read time: 3 minuty
Dlaczego Europa WORKINTENSE
Dlaczego Europa WORKINTENSE

Oferta pracy z zakwaterowaniem

Szukasz pracy, ale nie wiesz, co zrobić z niezbędną dokumentacją i czy wiesz, gdzie szukać odpowiednich ofert? Skontaktuj się z naszą firmą rekrutacyjną. Pomożemy Ci znaleźć pracę najlepiej spełniającą Twoje oczekiwania. Przygotujemy z tobą CV, przygotujemy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, pomożemy w uzyskaniu wizy, a w momencie przyjęcia zorganizujemy wszystkie negocjacje z władzami, aby zapewnić, że przeprowadzka do nowej pracy z zakwaterowaniem przebiegnie sprawnie i jak najszybciej.

Dlaczego warto współpracować z firmą rekrutacyjną Europa Workintense?

Nie wiesz, jak zacząć szukać pracę? Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których współpraca z nami się opłaca.

Wiele atrakcyjnych ofert pracy z zakwaterowaniem

Łączymy zmotywowanych pracowników ze sprawdzonymi firmami. Znajdujemy sposoby, aby uczynić obie strony tak szczęśliwymi, jak to możliwe. Dlatego oferujemy osobom poszukującym pracy  proste wyniki, ponieważ jesteśmy świadomi, jak trudne może być zajmowanie się biurami dla pracowników zagranicznych. Pomożemy Ci przez cały proces. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, jaką pracę chcesz wykonać.

Możesz wybierać spośród wielu pól i zadań

W naszej bazie danych ofert pracy każdy wybiera ofertę, bardziej pasując mu. Oferujemy pracę w przemyśle produkcyjnym, logistycznym, motoryzacyjnym i odzieżowym, budownictwie, hotelarstwie, żywności, technologii informacyjnej i wielu innych branżach. Mamy oferty pracy z zakwaterowaniem dla każdego poziomu kwalifikacji i doświadczenia. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Oferta praca z zakwaterowaniem od Europa Workintense pomoże Ci rozpocząć karierę w nowym środowisku.

Osoby ubiegające się o wizę otrzymają wizę pracowniczą i inne wymagania administracyjne

Znalezienie pracy za granicą wiąże się z szeregiem niedogodności, takich jak długie negocjacje z władzami, wypełnianie formularzy i długie oczekiwanie na wynik procedury. Jeśli zdecydujesz się z nami współpracować, ogromna większość tych zmartwień zniknie. Dzięki naszej bazie danych kontaktów i rozległemu know-how możemy sprawić, by cały proces był jak najbardziej wydajny. Dlatego oprócz zabezpieczonego zakwaterowania nasze oferty pracy obejmują również wizę pracowniczą, którą chętnie zorganizujemy dla Ciebie w ramach naszych usług.

Pomożemy Ci odnieść sukces na rozmowie kwalifikacyjnej

Znalezienie odpowiedniej oferty pracy z zakwaterowaniem nie kończy się na tym. Pomożemy Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, opracujemy z Tobą CV, które podkreśli wszystkie twoje mocne strony i cechy, oraz omówimy z Tobą pytania, które mogą pojawić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Efektem naszej współpracy będzie Twoja maksymalna gotowość na wybrane stanowisko.

Czy jesteś zainteresowany współpracą? Wybierz jedną z naszych aktualnych ofert pracy lub skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Dla wnioskodawców

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“