Praca dla osób poszukujących pracy
You are here:
  1. Home
  2. / Dla wnioskodawców
  3. / Doradztwo zawodowe

Kariera. Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe. Europa Workintense
Doradztwo zawodowe. Europa Workintense

Razem z nami znajdziesz odpowiednie rozwiązanie na swoją przyszłość

Czy czeka Cię wybór kariery? Twoja obecna praca już Cię nie inspiruje? Nie wiesz, jak napisać CV?

Z myślą o Tobie oferujemy usługi poradnictwa zawodowego, które pomogą Ci rozwiązać te problemy.

Stabilna kariera. Poprowadzimy Cię we właściwy sposób, aby znaleźć pracę

Usługa doradztwa zawodowego pomaga klientom znaleźć przyszłe kariery. Ta usługa jest przeznaczona dla wszystkich, którzy szukają pracy lub nie są jeszcze pewni, w jakim kierunku chcą iść w swojej karierze. Poradnictwo zawodowe nadaje się również dla absolwentów szkół średnich i wyższych. Każdy, kto ma pracę, również ją doceni, ale z różnych powodów nie jest z niej zadowolony i rozważa zmianę.

Przebieg poradnictwa zawodowego

Doradztwo zawodowe ma formę wywiadu. Podczas rozmowy zdasz kilka testów i wypełnisz ankietę. Rozmowa pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i otworzy potencjał do przyszłego zatrudnienia. Na podstawie twoich odpowiedzi doradca określi obszary zainteresowań i przedstawi listę zawodów, które są najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Ponadto przygotujemy Cię na osobistą rozmowę kwalifikacyjną, którą możesz spotkać podczas procesu selekcji. Doradca analizuje twoje CV i wskazuje ewentualne błędy, które popełniłeś. Wyjaśni, co może zniechęcić potencjalnego pracodawcę do zatrudniania cię w Twojej firmie. Doradzimy Ci, co warto podkreślić w swoim CV. Pomożemy Ci również skompilować nowe CV i podkreślić Twoje umiejętności i zdolności, abyś został wybrany w procesie selekcji.

Usługa doradztwa zawodowego jest rozwiązaniem twojego problemu. Twoja kariera jest dla nas ważna. Wraz ze znalezieniem pracy możesz w pełni wykorzystać swój potencjał.