Przejdź do treści

Oferta pracę dla osób poszukujących pracy

Read time: 3 minuty
Praca. Oferta pracy dla osób poszukujących pracę. Europa Workintense
Praca. Oferta pracy dla osób poszukujących pracę. Europa Workintense

Oferta pracę od firmy rekrutacyjnej Europa Workintense

Pomożemy Ci w wyborze pracy i znalezieniu pracy krótkoterminowej. Znajdziemy odpowiednie miejsce, które pasuje do twoich kwalifikacji i odzwierciedla twoje pomysły i wymagania. Nasza baza danych obejmuje firmy działające w różnych segmentach i branżach, które regularnie informują nas o wolnych miejscach pracy. Tutaj znajdziesz szeroki zakres wymagań dotyczących obsługi i charakteru. Oferujemy pracę pracownikom bez potrzeby edukacji i wykwalifikowanej umiejętności.

Jak wygląda współpraca przy wyborze pracy?

Nasza firma rekrutacyjna działa jako „osobisty doradca” na rynku pracy. Jak tylko zaczniemy współpracować, otrzymasz od nas konsultanta, który zaopiekuje się tobą przez cały proces. Naszym wspólnym celem jest znalezienie odpowiedniej pracy, w której Ty i twój pracodawca będziecie zadowoleni. Dlatego nie tylko pomożemy Ci wybrać pracę, ale również pomożemy Ci w porównaniu różnych ofert pracy i wspólnie wybierzemy tę, która jest najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

Twój konsultant przygotuje również CV z Tobą i doradzi, które kwalifikacje podkreślić, aby być jak najbardziej profesjonalnym. Organizują również rozmowę kwalifikacyjną dla wybranej pracy.

Budowanie kariery w firmiei rekrutacyjnej Europa Workintense

Z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować karierę. Osobisty konsultant, który zaopiekuje się tobą podczas poszukiwania pracy, pomoże Ci maksymalnie wykorzystać doświadczenie zawodowe i przekształci ich w nowe miejsca pracy. Pomożemy Ci rozwinąć Twoją karierę zawodową.

Forma współpracy w poszukiwaniu pracy:

  • Praca stała i praca tymczasowa. Znajdziemy pracę dostosowaną do twoich wymagań i kwalifikacji zawodowych.
  • Zatrudnienie i oddelegowanie agencji. Zatrudnimy Cię bezpośrednio w naszej firmie i zaoferujemy współpracę w miejscach pracy i projektach naszych partnerów.
  • Dla osób prowadzących działalność na własny rachunek. Pośredniczymy w pracy dla osób prowadzących działalność na własny rachunek.

Oferty pracy dla obcokrajowców

Zapewniamy również odpowiednie zatrudnienie cudzoziemcom. Pomożemy Ci w wyborze pracy i przygotujemy całą niezbędną dokumentację.

Jak zacząć szukać pracy?

  1. HOT wolna posada
  2. Zarejestruj się na naszym portalu pracy workmarket.eu
  3. Wyślij nam swoje CV na e-mail: praca@workintense.pl

Po dodaniu Cię do naszej elektronicznej bazy danych zaczniemy wysyłać Ci odpowiednie oferty pracy dostosowane do Twoich oczekiwań.

Dla wnioskodawców

"Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że możemy pomóc. Prosimy o cierpliwość, skontaktujemy się z Tobą wkrótce."

Kim jesteśmy

Ředitel společnosti Europa WORKINTENSE

Ing. Ivan Rozman

Założyciel firmy

„Jesteśmy w stanie bardzo szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby i wymagania, bez względu na to, gdzie i kiedy się pojawią. Staramy się zapewniać naszym partnerom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi."

Kontakt: rozman@workintense.eu

Vedoucí marketingového oddělení

Ing. Ivan Rozman

Kierownik Działu Marketingu

„Nasza siła przedsiębiorcza i innowacyjna polega na wymianie doświadczeń w naszych różnorodnych projektach. Dzielimy się naszą wiedzą, która pozwala nam stale zwiększać produktywność, wprowadzać innowacje i gruntownie doskonalić personel oraz procesy i działania operacyjne.“

Kontakt: ivan.rozman@workintense.eu

Vedoucí obchodního oddělení

Mgr. Lidia Ignatiukova

Kierownik działu biznesowego

„Oferujemy firmom zgodnie z ich potrzebami rzetelny, wykwalifikowany i zmotywowany personel z Europy Wschodniej (zwłaszcza Ukrainy). Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia na rynku czeskim.“

Kontakt: lida.ignatyuk@workintense.eu

HR manager

Mgr. Jan Kupec

Kierownik projektu / Kierownik HR

„Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni personel do twoich projektów biznesowych. Skontaktuj się z nami, a zapewniamy wykwalifikowanych pracowników, których potrzebujesz do sprawnego prowadzenia firmy.“

Kontakt: jan.kupec@workintense.eu

Recruiter

Mariia Palinchak

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“

Kontakt: m.palinchak@workintense.eu

Recruiter

Svitlana Volyk

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów - Polska

„Pomożemy Ci w najszybszy sposób i najkrótszy termin znaleźć wykwalifikowany personel. Wzajemna pomóc – gwaracja rozwoju i sukcesu.”

Kontakt: s.volyk@workintense.eu

„Uczciwe partnerstwo i zadowolenie wszystkich interesariuszy to podstawa naszej działalności. Zostań jednym z naszych zadowolonych klientów.“