Dla pracodawców
You are here:
  1. Home
  2. / Taxonomy term

Cena pracy pracowników agencyjnych, ceny prac budowlanych

Cena pracy pracowników agencyjnych, ceny prac budowlanych
Doba čtení: 2 mins

Zapytanie dotyczące pracowników agencyjnych zostanie rozpatrzone w najkrótszym możliwym terminie. Na żądanie szukamy pracowników i oferujemy odpowiednich kandydatów w naszej bazie danych (w większości to są pracownicy stali lub pracownicy tymczasowe) oraz obliczymy cenę za pracę.

Doradztwo personalne, strategia zawodowego i operacyjnego zarządzania zasobami ludzkimi

Doradztwo personalne, strategia zawodowego i operacyjnego zarządzania zasobami ludzkimi
Doba čtení: 3 mins

Oferujemy indywidualne porady na temat strategii, zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich dla różnych organizacji handlowych.

Ta usługa jest przeznaczony dla dyrektorów i działów HR w firmach.

Pracownicy do wykonywania prac budowlanych

Pracownicy na przebudowę domów, mieszkań, budynków mieszkalnych
Doba čtení: 2 mins

Firma Workintense Sp. z o.o. oferuje wykwalifikowanych specjalistów w budowie domów rodzinnych, do zapewnienia kompleksowych prac budowlanych od wdrażania aż do prac inżynierskich.

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie główne zawody budowlane i większość zawodów związanych z budową budynku.

Zapewniamy pracowników na przebudowę i remont domów jednorodzinnych, mieszkań, budynków mieszkalnych, administracyjnych, historycznych i obiektów zabytkowych.

Szukam pracownika: rekrutacja, wyszukiwanie i selekcja pracowników

Szukam pracownika: rekrutacja, wyszukiwanie i selekcja pracowników
Doba čtení: 3 mins

Czy jesteś zainteresowany pytaniem, czy szukam pracownika? Nasi fachowcy będą spełniać wymagania Państwa, aby znaleźć pracowników profesjonalnie i w terminie!

Temporary help - tymczasowe wypożyczenie pracowników we Wrocławiu, Warszawie

Temporary help -  tymczasowe wypożyczenie pracowników we Wrocławiu, Warszawie
Doba čtení: 4 mins

Szukamy pracowników tymczasowych: szybko zapewnimy pracowników tymczasowych we Wrocławiu, Warszawie i na terenie całego kraju.

Leasing pracowniczy - wypożeczanie pracowników agencyjnych

Leasing pracowniczy - wypożeczanie pracowników agencyjnych
Doba čtení: 4 mins

Wypożyczanie pracowników agencyjnych dosłownie oznacza zapewnienia pracowników bez ich włączenia do składu personelu firmy klienta. Dostawca zapewnia klientowi istniejący personel lub wykonuje wyszukiwanie i dobór kandydatów zgodnie z wymaganiami klienta. Leasing pracowniczy pozwala szybko i skutecznie zapewnić nieprzerwany proces produkcyjny poprzez udział pracowników tymczasowych.

Informacje rozliczeniowe, agencja pracy we Wrocławiu

Workintense Sp. z o.o.

ul. Wagonowa 5-7

53-609 Wrocław

NIP 8943037512
REGON 021806356
Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000408541 przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Doba čtení: 1 min

Agencja pracy i outsourcingu Workintense

Międzynarodowa agencja pracy i outsourcingu Workintense Sp. z o.o została założona w 1995 roku i jest dziś jednym z największych dostawców usług zasobów ludzkich w Europie Środkowej i Wschodniej.

Mamy oddziały w większości krajów Europy Środkowej i Wschodniej, w naszych oddziałach pracuje duża liczba osób. To pozwala nam przeprowadzać rekrutację pracowników z różnych krajów i regionów bez udziału dodatkowych źródeł i pośredników.

Doba čtení: 4 mins

Usługi agencji pracy Workintense

Agencja pracy - usługi, pracownicy tymczasowi, pracownicy agencyjni do pomocy
Doba čtení: 4 mins

Potrzebujecie pracowników tymczasowych lub pracowników agencyjnych? Zwróć się do nas! Agencja pracy Workintense zapewni wykwalifikowany personel do wykonywania różnego rodzaju prac.

Subskrybuj Dla pracodawców