Zapytania o usługach
You are here:
  1. Home
  2. / Dla pracodawców
  3. / Zapytania o usługach

Zapytania o usługach

Wersja do wydrukuWyślij e-mailemWersja PDF

Zapytania o usługach agencji pracy | formularz zapytania dla pracodawców

Naszymi klientami są organizacje z różnym budżetem, więc mamy bardzo elastyczne podejście do budowy pakietu usług w każdym odrębnym przypadku. Jesteśmy zawsze gotowi do dyskusji, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania na indywidualnym spotkaniu.

 

Dodamy zdolności pracowników (robotników, rzemieslniczych) w sektorze przemysłu i usług na całym terenie Polski za pomocą kompletnych usług: leasing pracowniczy, temporary help, masowa rekrutacja, rekrutacja, outsourcing. Zapewniamy związane z nią doradztwo personalne.

 

Jeśli Państwo jesteście zainteresowani oferowanymi usługami firmy Workintense, prosimy o wypełnienie formularza zapytania poniżej. Jeśli to możliwe, proszę podać szczegółowe informacje na temat firmy, wolnych miejscach pracy i usługach, które Państwa interesują. Skontaktujemy się z Państwem i zaoferujemy możliwość korzystania z naszych usług które odpowiadają Państwa potrzebom.

 

Więcej na temat oferowanych usług można znaleźć na stronie internetowej naszej agencji lub wpisać dowolne zapytanie w prostej formie przedstawionej tutaj.

Bez spacji i znaków +
Miejsce pracy, obowiązki, szczególne wymagania dla pracowników (maks. 300 znaków)

Prosimy o wysłaniu oferty wypełniając poniższy formularz

Newsletter

Kontakt z nami

Jeśli potrzebujesz informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy o kontakt z nami.