Nasi ludzi - Twój Sukces
You are here:
  1. Home
  2. / Dla pracodawców
  3. / Rekrutacja

Szukam pracownika: rekrutacja, wyszukiwanie i selekcja pracowników

Doba čtení: 3 mins
Szukam pracownika: rekrutacja, wyszukiwanie i selekcja pracowników

Czy jesteś zainteresowany pytaniem, czy szukam pracownika? Nasi fachowcy będą spełniać wymagania Państwa, aby znaleźć pracowników profesjonalnie i w terminie!

Dlaczego rekrutacja - poszukiwanie i wybór pracowników powierz fachowcom?

Wyszukiwanie, selekcja i zwiększenie lojalności pracownika jest to bardzo pracochłonny proces, który może zabierać dużo czasu, nie tylko wewnętrznego działu HR, ale także kadry kierowniczej firmy. Dzisiejszy rynek wymaga jeszcze "trzymać rękę na pulsie", w przeciwnym razie najbardziej udanych firm tracą ocen i sprzedaży. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zwrócenie się do specjalistów HR i outsourcingowej agencji Workintense.

Selekcja pracowników z Workintense

Poszukujecie wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników?

Naszym klientom oferujemy usługi w wyszukiwaniu, selekcji i szkoleniu pracowników. Nasza misja: znaleźć wykwalifikowanych pracowników dla biznesu klienta i zrobić wszystko oby pracownicy pracowali efektywnie. Zaawansowana technologia i doskonała znajomość rynku zasobów ludzkich pozwalają nam zaoferować najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorstw każdej wielkości.

Agencja pracy Workintense oferuje wyszukiwanie i dobór pracowników na średniego szczebla, menagerów, wykwalifikowanych specjalistów i pracowników niewykwalifikowanych.

Podczas poszukiwania pracowników aktywnie korzystamy z naszej bazy danych firmy. Nasza baza danych kandydatów, którą stale aktualizujemy, zawiera tylko aktualne CV na stanowiska specjalistyczne. Oprócz wyboru pracowników przeprowadzamy wywiady indywidualne, testujemy, kontrolujemy referencje, możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych informacji na temat wynagrodzeń.

 Zawody, na które jest największe zainteresowanie w usługach rekrutacji: kierowca ciężarówki, opiekun, pielęgniarka, magazynier, operator wózka widłowego. Z rzemieślniczych najbardziej pożądani są spawacze, murarze i ślusarze.

Gdy jest konieczna rekrutacja masowa pracowników (mass recruitment):

Rozszerzenie biznesu, sezonowy wzrost sprzedaży, rotacji pracowników - to wszystko wymaga rekrutacji masowej

Jesteśmy w stanie wdrożyć rekrutację masową pracowników wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych, szybko i na różne stanowiska pracy:

  •  pracownicy niewykwalifikowanych
  •  zorganizowane grupy pracowników z liderem grupy
  •  fachowcy
  •  pracownicy przemysłu (motoryzacja, elektronika, logistyka, żywność, budownictwo, inżynieria)
  •  i sektor usług (hotelarstwo, firmy handlowe, supermarkety, ochrona zdrowia).

Dzięki naszej sieci oddziałów można zamówić masową rekrutację personelu gdziekolwiek w Polsce, Republice Czeskiej, Ukrainie, Słowacji. Wiele lat udanej pracy pozwala natychmiast analizować sytuację na rynku pracy. Dzięki temu klient otrzymuje jasno określone strategie doboru fachowców wraz z efektywnymi kampaniami promocyjnymi i wsparcie naszego centrum kontaktowego.

Skuteczność i bezpieczeństwo przy wyborze pracowników z Workintense

Szerokie portfolio usług, elastyczność i różne sposoby poszukiwania pracowników pozwalają nam spełniać najwyższe wymagania naszych klientów i jesteśmy w stanie zidentyfikować najlepszych kandydatów na żądane stanowisko. Dlatego prawie wszystkie firmy, które powierzyły nam wyszukiwania i selekcje pracowników, usługi temporary help lub leasing pracowniczy dzisiaj są naszymi stałymi klientami. Pomyślna realizacja naszych projektów nie jest niczym innym, niż wynik zaufanej współpracy  i wysoko wykwalifikowanych specjalistów agencji pracy Workintense.

Rozumiemy potrzeby każdego klienta i jesteśmy w stanie szybko i skutecznie znaleźć potrzebnych pracowników. Możecie Państwo złożyć zamówienie lub zadzwonić do naszych fachowców.

 Jak zamówić rekrutację lub usługi rekrutacji? Proszę skontaktować się z jednym z oddziałów firmy Workintense lub złożyć zamówienie przez naszą stronę internetową.

Kategorie: