Nasi ludzi - Twój Sukces
You are here:
  1. Home
  2. / Dla pracodawców
  3. / Warunki cenowe

Cena pracy pracowników agencyjnych, ceny prac budowlanych

Doba čtení: 2 mins
Cena pracy pracowników agencyjnych, ceny prac budowlanych

Zapytanie dotyczące pracowników agencyjnych zostanie rozpatrzone w najkrótszym możliwym terminie. Na żądanie szukamy pracowników i oferujemy odpowiednich kandydatów w naszej bazie danych (w większości to są pracownicy stali lub pracownicy tymczasowe) oraz obliczymy cenę za pracę.

Również obliczamy stawki rozliczeniowe prac budowlanych. W zakładce budownictwo znajdą Państwo ofertę naszych prac budowlanych.

Ceny prac pracowników agencyjnych zależą od wielu czynników.

Aby obliczyć i określić warunki oraz ceny rozliczeniowe, zawsze wymagana jest obszerna specyfikacja opisu stanowiska pracy i warunków pracy, więc nasze ceny rozliczeniowe obliczamy na indywidualnym spotkaniu na podstawie szczegółowych specyfikacji pracy.

Pod czas spotkania będą  dostarczone informacje oraz przedstawiona  indywidualna oferta.

Obliczane ceny pracy naszych pracowników opierają się na wysokości wynagrodzenia dla Waszych stałych pracowników oraz na podstawie ustawy o zatrudnieniu, wynagrodzeniach i warunkach zatrudnienia personelu tymczasowego to znaczy iż wynagrodzenie nie może być gorsze w porównaniu do stałych pracowników.

Oznacza to, że pracownicy agencyjni powinni otrzymywać porównywalne wynagrodzenie za tą samą pracę co stały personel.

Nasi pracownicyposiadają  referencje od poprzednich pracodawców, którzy korzystali lub korzystają  z naszych usług. Na życzenie przedstawimy je wraz z CV.

Naszym celem w każdym przypadku, jest aby zadowolić klienta i dostosować naszą ofertę do jego możliwości.

Oferujemy kompleksowe usługi HR  oraz usługi outsourcingowe w przystępnych cenach.

 Jak zamówić nasze usługi? Proszę skontaktować się z jednym z oddziałów firmy Workintense lub złożyć zamówienie na stronie internetowej naszej agencji pracy i outsourcingu.

Kategorie: