Szybki start w karierę
You are here:
  1. Home
  2. / Dla kandydatów

Szukam pracy: zatrudnienia, oferty pracy, praca tymczasowa

Doba čtení: 3 mins
Szukam pracy: zatrudnienia, oferty pracy, praca tymczasowa

Szukasz pracy? Agencja pracy Workintense oferuje zainteresowanym osobom z Polski a także z krajów Europy Wschodniej i Azji Środkowej oferty zatrudnienia na rynku pracy w Polsce.

Naszym kandydatom oferujemy pracę na długi i krótkoterminowy czas w formie delegacji w branżach przemysłowych i sektorze usług:

  •  przemysł: motoryzacyjny, elektronika, meble, poligrafia, spożywczy, budownictwo, inżynieria, tekstylny lub pracownicy magazynu oraz inne.
  •  usługi: hotelarstwo, sprzątanie, medyczne, firmy handlowe, sieci supermarketów, itp.

Według kwalifikacji i specjalizacji zaoferujemy zatrudnienia w naszej firmie, a także oddelegujemy pracowników agencyjnych do pracy do naszych kontrahentów.

Praca w Polsce również dla cudzoziemców lub cudzoziemców posiadających stały pobyt w Rzeczypospolitej Polskiej oraz obywateli z krajów UE.

Nasza agencja pracy pomoże Wam w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia, zaoferujemy wolne miejsce z dopasowaniem do Twoich oczekiwań i kwalifikacji. Oferowane wolne miejsca pracy i oferty zatrudnienia są położone w całej Rzeczypospolitej Polskiej. U nas Państwo możecie znaleźć stałą pracę, oferujemy również pracę tymczasową.

Nasza bogata oferta pracy na pewno zaskoczy Państwa, zaoferujemy pracę w wielu gałęziach przemysłu, dla wszystkich zawodów w charakterze obsługi. Są to zawody od pracowników obsługi bez wymagania doświadczenia do rzemieślników, zawodowe spawaczy, fachowcy, mechanicy i kierowcy ciężarówek, wózków widłowych i elektrycznych.

Rejestracja nowych osób poszukujących pracy w naszej bazie danych na portalu pracy Workmarket który prowadzi nasza firma. Aby zarejestrować się do naszej elektronicznej bazy danych wystarczy po prostu załóżyć konto i wypełnić kwestionariusz dla osób poszukujących pracy na serwerze pracowniczym.

W rubryce "Oferty pracy" znajdziecie aktualne oferty wolnych miejsc pracy. Oferujemy szeroki zakres prac na stałe lub dorywczo, krótko i długoterminowe prace tymczasowe. Szukasz dobrej pracy tymczasowej? W naszej ofercie są zweryfikowane i aktualne oferty pracy od bezpośrednich pracodawców.

Dlaczego warto szukać pracy za pośrednictwem agencji pracy?

  •  Pewność w poszukiwaniu pracy: jeden doradca, który dba o Ciebie, omówi w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej Twoje kwalifikacje. Z przeznaczonym konsultantem możes porównać ofert pracy i wybrać najlepszą.
  •  Fachowa pomoc z napisaniu zawodowego życiorysu. Zaczynasz szukać pracy? Doradca agencji pracy doradzi Ci, co dodać do Twojego CV, co usunąć i jak spowodować aby Twoje CV było najbardziej profesjonalnie.
  •  Regularne oferty pracy w Twojej dziedzinie od różnych pracodawców. To znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że znajdziesz odpowiednią pracę.
  •  Agencja pracy działa jako "osobisty doradca", który zrobi wszystko, abyś uzyskał odpowiednią pracę.
  •  Możliwość uzyskania informacji o ogólnych wymaganiach firm i pracodawców.
  •  Planowanie kariery zawodowej. Jeśli Państwo budujecie swoją karierę to fachowcy agencyjni mogą pomóc określić dalsze możliwości rozwoju Waszej kariery.

Jeśli odpowiedziałeś na jedno z naszych ofert pracy lub chcecie być wpisani do bazy danych osób poszukujących zatrudnienia i bazy danych do prac tymczasowych, proszę zarejestrować się. Rejestracja pozwala Państwu wypełnić ankietę dla osób poszukujących pracy a to zajmuje tylko kilka minut.

 Jeszcze jeden powód dla którego warto szukać pracy u nas - za pośrednictwo zatrudnienia nie pobieramy żadnych opłat!