Szybki start w karierę
You are here:
  1. Home
  2. / Dla kandydatów
  3. / Operator wózka widłowego na 7 ton.

Operator wózka widłowego na 7 ton. Piwowar PlzeňskýPrazdroj. Oficjalna, długotrwała praca w m.Plzeń (Czechy)

Wersja do wydrukuWyślij e-mailemWersja PDF

Opłata sięga od 144 CZK/godz. Średnie zarobki stanowią 25 000 CZK/mieś, premie + różne benefity. Praca wraz z zakwaterowaniem. Płatność zaliczek na podstawie umowy

Zarobki + srona finansowa:

  • Opłata początkowa  operatora wózka widłowego sięga od 144 CZK/godz., po stażu - 147 CZK/godz. + premia za wydajność;
  • Średnia pensja sięga 25 000 CZK za miesiąc;
  • Dodatkowe wypłaty za zmiany nocne, nadgodziny, weekendy oraz święta;
  • Prawo na urlop (5 tygodni w rok) po 1 roku pracy;
  • Nadajemy odzież roboczą oraz buty;
  • Nadajemy mieszkanie (cena +- 4 500 CZK/mieś.);
  • Możliwość wypłaty zaliczek.

Co oferujemy potencjalnemu pracownikowi:

  • Długotrwałą lub krótkotrwałą pracaęw m.Plzeń, praca dla mężczyzn;
  • Pracę stałą we wiadomym piwowarze  PlzeňskýPrazdroj;
  • Dla obcokrajowców zapewniamy oficjalne, dłutrwałe zatrudnienie na terenie Republiki Czeskiej, również zatrudniamy na krótkotrwałe zezwolenie na prace;
  • Miejsce pracy: miasto Plzeń, Czechy;
  • • praca na podstawie umowy o pracę z możliwością podpisania umowy na pełny etat, płacimy za ubezpieczenie medyczne i społeczne;
  • Praca z zamieszkaniem w m.Plzeń;
  • Dostarczamy potwierdzenie udzielenia zakwaterowania niezbędnego do uzyskania zezwolenia na czasowy lub długotrwały pobyt cudzoziemców w Czechach;
  • Zacząć pracę na stanowisku operatora wózka widłowego natychmiast lub po uzgodnieniu.

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek przy pomocy wózka widłowego 7 t (VZV);
  • dostawa palet z linii do wyznaczonych miejsc na magazynie;
  • załadunek i rozładunek ciężarówek;
  • odbiór i pakowanie zamówień na palety zgodnie z fakturą;
  • odpowiedzialność za wydajną i bezpieczną obsługę wózka widłowego oraz dokładność złożonego zamówienia;
  • inne prace wspomagające.
Wymagania:
  • doświdczenie pracy na magazynie oraz na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • prawo jazdy na wózek widłowy (kategorie W1, W2) oraz prawo jazdy kat. C albo T;
  • ważna książeczka sanepidemilogiczna  (możliwe jest zorganizowanie wstępnego badania lekarskiego);
  • gotowność pracy fizycznej;
  • ścisłe przestrzeganie ustalonych zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy;
  • brak rejestru karnego;
  • gotowność do pracy w zmianowym;
  • zainteresowanie długotrwałym zatrudnieniem.
Wyżywienie:
  • bony żywnościowe lub dotowane posiłki w stołówce, która się znajduje na terenie hali magazynowej.
Harmonogram pracy:
  • Praca w trzyzmianowy system;
  • 37,5 godzin za tydzień;
  • Możliwość wzięcia nadgodzin oraz pracy w weekendy.