WORKINTENSE - O společnosti
You are here:
  1. Home
  2. / O Workintense
  3. / Certyfikaty oraz normy jakościowe agencji

Certyfikaty jakości i umowy ubezpieczeniowe dotyczące działalności operacyjnej agencji rekrutacyjnej Europa Workintense

Certyfikaty. Agencja rekrutacyjna i outsourcingowa Europa Workintense

Agencja rekrutacyjna i outsourcingowa Europa Workintense jest właścicielem wszystkich niezbędnych certyfikatów i pozwoleń licencyjnych wymaganych do prawidłowej pracy agencji zatrudnienia.

Zezvolenie MRPiPS

Jesteśmy właściwymi posiadaczami wszystkich odpowiednich i niezbędnych licencji licencyjnych MRPiPS, regulujących działalność agencji rekrutacyjnych.

Certyfikaty jakości agencji rekrutacyjnej Europa Workintense

Každé evropské oddělení pracovníagentury je certifikované v systémech ISO 9000, HASP, TUV a CE, které potvrzují  kvalitu výrobního procesu, kvalitu řízení managementu, námi vyrobených produktů a služeb, které poskytujeme našim zákazníkům.

Umowy ubezpieczenia agencji rekrutacyjnej Europa Workintense

Nasza agencja pracy jest ubezpieczona wszystkimi niezbędnymi umowami ubezpieczenia z firmami ubezpieczeniowymi, które spełniają potrzeby i pokrywają ryzyko związane z naszą normalną działalnością.

Kapitał zakładowy agencji rekrutacyjnej Europa Workintense

Podstawowa działalność agencji rekrutacyjnej Europa Workintense opiera się na naszej bazie materiałowo-technicznej, kapitale obrotowym oraz własności materialnej i intelektualnej naszych środków produkcji.

Znaczna część kapitału inwestowana jest w kapitał zakładowy spółek profilowych, aby zagwarantować stabilność, ciągłość naszego procesu operacyjnego - w stosunku do partnerów i klientów agencji pracy Europa Workintense Sp. z o.o

Na życzenie udostępniamy referencje i jesteśmy w stanie przetworzyć niewiążącą ofertę i zalecamy uczestnictwo w procedurze selekcji zgodnej z naszą działalnością.